O společnosti Beauren Korea

 Beauren

BEAUREN KOREA je složené slovo společnosti BEAUTY and RENDER - vytvářet krásu

BEAUREN KOREA vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní luxusní kosmetiku založenou na inovativních biotechnologiích a patentovaných ingrediencích.

BEAUREN má vlastní výzkumné oddělení a společně s výzkumnými pracovníky testovacího centra na Semiung University pečlivě vybírá každou složku ve složení a prochází ji moderním klinickým testováním v široké škále laboratoří, což umožňuje, aby byla léčivům přiřazena prvotřídní účinnost, a také zaručit vysokou kvalitu a bezpečnost výrobků.

BEAUREN spolupracuje s Korejským dermatologickým institutem

Sciences a Centrum pro výzkum kůže v Soulu, kde provádí testování a klinické zkoušky kosmetiky. BEAUREN KOREA je certifikována podle mezinárodních norem ISO 9001 a ISO 1401 a má také certifikáty:

FDA - US Food and Drug Administration KFDA - Jižní Korea pro správu potravin a léčiv

Společnost se poprvé objevila na trhu v roce 2014 a dokázala si podmanit srdce USA, Koreje, Hongkongu, Japonska, Číny, Indie, Malajsie a několika dalších zemí.Pokaždé, když potvrzuje svou spolehlivost, odbornost a zavádí progresivní a inovativní produkty do světa kosmetologie.

„Každá žena má své vlastní důvody usilovat o skutečnou krásu.“

BEAUREN KOREA Inc. usiluje o vývoj speciálních přísad, které podporují omlazení pleti, a o výzkum a vývoj mechanismů, které činí pokožku zdravou. V péči o pleť jsme použili naše patentované přísady MICRO-SPEAR®, které pronikají hluboko do dermis.Vyrábíme kosmetiku, díky níž je pokožka mladistvá, šetří čas a peníze a pomáhá spotřebitelům snadno pokračovat v péči o pleť doma.

Zveme vás, abyste se ponořili do světa korejské krásy a estetiky, který se bezpochyby stal standardem kvality a exkluzivity na světové kosmetické scéně, zaručeně zachováme naše neotřesitelné standardy a budeme i nadále vést na komplexním trhu krásy a vydávat jedinečné produkty založené na pokročilých technologií…

 

 MiracletoxMIRACLETOX a jeho hlavní složení

KOMPLEXNÍ FAKTOR RŮSTU

Okamžitý účinek proti stárnutí s epidermálním růstovým faktorem EGF

Se zaměřením na výživu a zvlhčení pokožky jsme vytvořili speciální komplex, který zahrnuje EGF a přidal 5 komplexních proteinů růstového faktoru.Proteinové přísady podporují reprodukci pokožky, vyhlazují vrásky v blízkosti očí, vrásky v nasolabiálních záhybech, vrásky na čele, obnovují barvu pleti, zesvětlují stařecké skvrny, napínají ochablou pokožku nad očima a na obličeji, pokožku důkladně vyživují a zvlhčují.

TECHNOLOGIE

Fermentace - dokonalá technologie

pro omlazující a revitalizační účinek. Kosmetický účinek fermentace byl objeven v Japonsku v 70. letech náhodou, během studie vědců o továrnách na saké. Vědci si všimli, že ženy, které pracovaly s fermentovanými potravinami holýma rukama, měly ve srovnání s jejich tvářemi neobvykle mladistvý vzhled. Tato technologie se tak začala používat při výrobě kosmetiky, nejprve v Japonsku a poté v Koreji a stala se zvláštním směrem kosmetického průmyslu v těchto zemích.

Výhody kvašení (fermentace):

 • konečný produkt je obohacen o aminokyseliny, mastné kyseliny a vitamíny • není třeba používat konzervační látky
 • rozpad látky na nejmenší velikost, což pomáhá proniknout do pokožky a vstřebávat se
 • detoxikace výchozích látek, která snižuje riziko alergických a toxických reakcí z pokožky

 Microspear

Biokomplex MIRACLETOX Micro-Spear®

Popření potřeby injekčních technik představuje Micro-Spear alternativní způsob, jak dosáhnout účinku mezoterapie

Vytvořili jsme pro vás jedinečnou technologii Micro-Spear: desítky tisíc mikroskopických jehel získaných z hydrolyzované mořské houby usnadňují účinné pronikání účinných látek do hlubokých vrstev dermis, vyhlazují povrch pokožky a bojují proti všem známkám stárnutí. Příjemná lehká struktura produktů přináší potěšení během každé procedury a činí náš rituál krásy nenahraditelným zdrojem mládí a vašeho zdraví!

Vaše krása nyní nevyžaduje žádnou oběť!

MIRACLETOX Žlutý uklidňující komplex

Uklidňující žlutý komplex - rostliny jako zdroj věčného mládí

Abychom se vyhnuli nepříjemným pocitům a alergickým reakcím, vyvinuli jsme speciální komplex, který má rychlý a silný uklidňující účinek: ochlazením pokožky předchází jejímu nepohodlí a minimalizuje podráždění způsobené mikroskopickým působením.

Náš žlutý zklidňující komplex odvozuje svůj název od svého původu: složka pěti žlutých rostlinných extraktů je přítomna ve všech produktech MIRACLETOX TIME REWIND ADVANCED PREMIUM i v přípravcích po péči.

VÝHODY MIRACLETOXU

Analog mezoterapie bez injekcí a nepohodlí: absolutně bezbolestné, nezůstávají žádné stopy!

Nadřazenost programu Miracletox s mikrojehly ve složení: přírodní rostlinný komplex a oligopeptid-1 (EGF), epidermální růstový faktor - jedno z nejaktivnějších látek, které zpomalují stárnutí pokožky a obnovují funkce obnovy buněk epidermis.

Technologie se zdokonalují a spolu s nimi se zdokonalují metody zachování a udržování krásy. Už nemusíte zažívat bolestivé injekce! Nejnovější nanotechnologie vám umožní dosáhnout stejného výsledku bez injekcí!

Při použití se obnoví struktura pokožky současnou stimulací fibroblastů, které jsou odpovědné za pružnost pokožky a krásný ovál obličeje. Díky tomu je pokožka s vráskami vyhlazená, zvlhčená, svěží a měkká.

 • Řešení skutečných estetických problémů
 • Okamžitý viditelný výsledek
 • Prodloužená akce
 • Vhodné pro přípravu na speciální události (procedura ukončení)
 • Má přirozené složení
 • Není návykové
 • není komedogenní
 • má vyvážený komplex vysoce kvalitních ingrediencí