Neohodnoceno

Esthe Pro Labo Estro Balance

Esthe Pro Labo Estro Balance Grand Pro.

Vědecky podložený estrogen.

Momentálně nedostupné
Kód: 1784
Značka: Pro Labo Concept
1 950 Kč 1 741,07 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
imgrc0097914143
Novinka Vegan

Estrobalance Grand Pro, doplněk stravy na podporu zdraví žen, je kombinací prášku IT Hanabiratake s vysokým obsahem hořčíku a vápníku, které jsou považovány za krále minerálů. Jedná se o doplněk femcare, který se zaměřuje na změny v těle žen starších 30 let, podporuje pohodlí každodenního života a určuje krásu a zdraví žen.

 

První certifikovanou japonskou supersloučeninou společnosti IT Hanabiratake je odrůda houby zvaná "Hanabratake", tajemná houba, která je na trhu k vidění jen zřídka. Hanabiratake prášek je výživový doplněk, který se vyrábí z houby Hanabiratake, také známé jako Sparassis crispa nebo květáková houba. Tato houba je ceněna především pro své imunomodulační vlastnosti a potenciální zdravotní přínosy. Je bohatá na beta-glukany, které podporují imunitní systém, a obsahuje různé antioxidanty, vitamíny a minerály. Obsahuje také řadu dalších živin, jako je glykogen, chitosan a ergosterol.

 

Beta-glukan má nepřekonatelný omlazující účinek, zabraňuje stárnutí pokožky, poskytuje optimální hydrataci a aktivuje tvorbu kolagenu, pomáhá posilovat imunitní systém, má antivirový, protiplísňový účinek.

Obsahuje vysoký obsah minerálů "vápníku" a "hořčíku" v poměru 2:1, které udržují jedinečnou rovnováhu v těle žen a jemně regulují denní rytmus života!

 

 

Dávkování: Užívejte 3 ks denně s vodou.

Na 3 tobolky s 1,026 mg
Energy: 3,43 kcal , Protein: 0,1 2 g , Fat: 0,0 1 g , Carbohydrát: 0,70 g , Sodík 0,0 01 g ,Vápník 33,24 mg, hořčík 17. 54 mg,

Složení: Hanabiratake Powder - Producedin Japan, Dolomite, HPMC

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení: 90 tobolek 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.