12 hodnocení

Turnover Unit Tox Ampoule / 4ks

Nejočekávanější produkt roku 2023 pro zdravou krásu! Nejmodernější vývoj a technologie! Patentovaná složka Microspear a tavicí nit' v jednom. Klientky nazvali tuto řadu FERRARI a právem. Doufáme že budete spokojeni.....

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1573
Značka: Miracletox
2 480 Kč 2 049,59 Kč bez DPH
Kategorie: Miracletox
? Typ pleti: Normální, Citlivá a suchá, Problémová (akné), Rozšířené póry, Kuperóza a rosacea, Pigmentové skvrny, Vrásky
? Typ produktu: Ampoule
? Určené na: Obličej, Krk/dekolt
41d54e02 34a5 4bba 81ce e13a3bb19dc6
Akce Novinka

 Hlavní složka VOLUFILINE®

 

    • Volufiline, přírodní složka výtažku z kořenů rostliny anemarrhena asphodeloides a hydrogenovaného polyisobutenu. Volufiline se používá k revitalizaci pleti a doplnění objemu povadlé pleti.
    • 5 % přípravku Volufiline podporuje dělení a proliferaci tukových buněk a přináší zvětšení objemu tam, kde je to třeba.
    • Vyplní hluboké vrásky a linie. 

Tox ampoule obsahuje 14 typů peptidů. Peptidy pro regeneraci kolagenu, které vyplní vrásky. Peptidy pro zýšení pružnosti a pevnosti. Rozjasňující peptidy, které plet' rozjasní a dodá glow. Dále peptidy, které zklidní pokožku a hydratuje ji. Tavící nit' je součástí tox ampoule a byla technologicky zpracovaná z kolagenu a elastinu. Jak už obal napovídá červenou barvou tak i složení obsahuje RED 6 Complex jsou to extrakty z 6 druhů červených květin - ibišek, lotus, kamélie japonská, magnolia, růže stolistá a lactiflora. Tox ampoule obsahují nejen patentovanou technologii, ale i složky. 

Pomáhá zvednutí očního koutku, kůži pod tvářemi, pomáhá odstranit nerovnosti pokožky. 

Pomáhá vyplňovat průměrnou hloubku vrásek v očním koutku, čela, kolem rtů a vyplní nosoretní vrásky.

 

Použití:

Jednou týdně večer, po očištění obličeje, naneste na obličej jednu ampulku TOX (2g) a masírujte pokožku konečky prstů pro absorpci. Můžete použít i kolem očí. Po použití ampulky TOX si umyjte ruce, aby se zbytky nedostaly do jiných částí těla. Následující den ráno lehce očistěte obličej. Můžete dočasně cítit píchání. Pokožka může být červená, suchá proto je vhodné používat masky Miracletox nebo Cellstory. Tento pocit může trvat 3 dny. Pokožka má na to nárok, protože jste si neinazivně aplikovali       10 000 vpichů.

PO POUŽITÍ TOX AMPULE, NEPOUŽÍVEJTE ŽÁDNÉ OLEJÍČKY, OLEJOVOU KOSMETIKU, RETINOL, EXFOLIAČNÍ PRODUKTY PO DOBU 3 DNŮ. 

Obsah balení:

2gr/4ks

  

Složení: