Cellstory & Miracletox

 

Školení salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi - Cellstory a s produkty pro domácí péči Miracletox

 

 

Banner loga 3 

Dovolte mi, se vám krátce představit. Jsem dlouholetá profesionálka a zakladatelka společnosti byFemme s.r.o. Majitelka kosmetických salonů byFemme v ČR a mimo ČR, která zarytě bojuje za kvalitu služeb a produktů. Využíváme nejvyspělejší a nejmodernější technologie na trhu, spolupracujeme s předními vědci a neustále se vzděláváme. Jen díky tomu vám můžu nabídnout širokou nabídku kosmetických ošetření, kdy využíváme funkčních a neinvazivních metod z Koreje, Japonska a Singapuru.

Jako první jsme dokázaly získat výhradní zastoupení pro český, slovenský i rakouský trh, na ošetření BB Glow a v roce 2020 výhradní zastoupení značky Miracle tox, Thesera a Mimi Luzon. Věříme, že to, kde jsme dnes a co se nám podařilo vybudovat, je díky tomu, že se nepřestáváme snažit pracovat na sobě, vybírat to nejlepší na trhu a chovat se ke všem kolem nás s úctou a pokorou. To nejlepší je tu pro všechny! Jen je potřeba nepřestávat věřit a hledat cestu..

I vám se tedy budeme snažit najít cestu ke zdokonalení se a touto formou dělat naše klienty maximálně spokojené a šťastné, protože pohled do zrcadla je pro spoustu z nás hodně důležitý a s psychikou dokáže neuvěřitelné věci.

 Pro spolupráci si vybíráme partnery, jež májí zájem o dlouhodobé partnerství


S ohledem na předchozí 2 roky, které změnily chování nás všech, jsme se rozhodly, že ŠKOLENÍ pro vás zajistíme NOVOU formou a to, formou videa v profesionální kvalitě, včetně školicích materiálů.

Video budete mít v této formě přístupné "navždy" a kdykoliv, kdy se budete chtít znovu podívat na průběh ošetření, jednotlivé kroky, masáž, aplikaci produktů či si poslechnout znovu nezbytné průvodní informace.

 


 

Školení probíhá buď online formou nebo individuálně v pražském saloně byFemme

 

- součástí Online školení je video, které vás provází kompletním ošetřením a ukázkou produktů pro salonní i domácí použití + dostáváte při první objednávce zboží (po školení) dárek formou produktů.

 


  

 

Společnost Beauren Cosmetics vyvinula patentovanou technologii Microspear, což označuje technologii tekutých jehel, které jsou získávány rozkladem mořské houby Spongilia. Výzkum probíhal několik let, dokud technologie nebyla dostatečně efektivní. Především byly použité dva jednoduché a elegantní procesy: rozklad (hydrolýza) a očištění (purifikace). Po purifikaci rozloženého materirálu houby byly získány mikroskopické jehly, které mají zcela zásadní funkci v rámci kosmetických řad Miracletox. Důvodem je především to, že díky této technologii se ostatní přítomné biologicky aktivní látky v recepturách produktů dostávají do hlubších vrstev pokožky, kde mohou ovlivňovat procesy, které řídí zevní stárnutí pleti nejen přímo, ale i nepřímo, přes aktivace buněčných receptorů, kdy tyto látky zjednodušeně "řikají" předmětným buňkám co mají produkovat, jak rychle a kdy.  

Oproti běžně dostupné kosmetice, která je už z podstaty povrchová, tedy před sebou máme inovativní a elegantní technologii, podloženou výzkumem a klinickými daty. Ovlivňuje široké spektrum procesů v kůži, kdy především koriguje a vyhlazuje vrásky, ale zároveň řeší i nesjednocený tón pleti a řadu dalších negativně vnímaných procesů.
 

Zasvěcenci do kosmetického průmyslu, stejně jako spotřebitelé, jsou naprosto posedlí korejskou krásou. Není divu, že Marie Claire označila Koreji novou kosmetickou supervelmocí, která je více než jedno desetiletí napřed globálním inovacím v péči o pleť. Proč taková posedlost?

 

Stručně řečeno, Korejci jsou jedni z nejnáročnějších kosmetických spotřebitelů na světě. Jeden z předních korejských dermatologů vyprávěl příběh o klientce s bezchybnou, zářivou pletí, která si stěžovala, že i když má dokonalou pleť, chtěla by dosáhnout ještě průhlednějšího porcelánového vzhledu. Na to dermatolog mávl rukou a prohlásil: „Vzdávám se! Korejské ženy mají standardy, které není v lidských silách splnit.“ A právě tyto nebetyčné požadavky jsou tím, co pohání korejský kosmetický průmysl vpřed. Korejští spotřebitelé mají neukojitelnou touhu pečovat o svou pleť, což zároveň napomáhá financovat další rozsáhlý výzkum a vývoj jako je firma Beauren Cosmetik s kterou spolupracujeme. S tisíci kosmetických značek, které vzájemně soupeří o podíl na trhu, je výsledkem hyperkonkurenční, neuvěřitelně inovativní průmysl, který je v čele světové krásy.

 

 

Síla orientální medicíny


Využíváme Yellow calming komplex, který obsahuje výtažek z pěti zázračných rostlin - šišáku bajkalského, orchideje vzpřímené nebo kůry korkovníku amurského a rebarbory. Ty minimalizují podráždění pokožky po mikrojehličkování (Microspear) a zabraňují zčervenání pleti. Ve východní Asii se využívají pro jejich antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky.

 

Z bible korejské krásy


Korejská kniha sepsaná královským lékařem Heo Junem (1539-1615) byla poprvé vydána v roce 1613 během vládnutí dynastie Joseon. Její název můžeme přeložit jako „neocenitelnou knihu o lécích z východních zemích.“ Z jejích poznatků a mouder proto čerpáme dodnes. Spojení vědy s přírodou
Inovativní složka microneedle (která způsobuje mikrojehličkování) je vyrobena z přírodní mořské houby. Aby se zabránilo nechtěným nečistotám, je speciálně čištěna procesem, který se provádí 13x po sobě.


Klíčové složky:


Microspear - pocit mikrojehličkování, nejen že dokonale napíná pokožku, ale také ji regeneruje - patentovaná složka a 3letý vývoj, který nahrazuje 50 000, 30 000 nebo 

10 000 vpichů neinvazivně.

EGF – tato složka dává buňkám pokyn k vyšší produkci kolagenu a elastinu, čímž pleť udržuje déle zdravou, vyživenou a mladistvou

Acetylhexapeptid 8 - přírodní látka, která má v pokožce schopnost přitahovat a zadržovat obrovské množství vody, čímž ji dělá každý den nadýchanější a hydratovanější

 

 

 

 

 Kontakt: info@byfemme.cz

776 440 285