55 hodnocení

Esthe Pro Labo Charcoal Cleanse

Aktivní uhlí rostlinného původu podporuje celkovou očistu těla díky svým vysoce adsorpčním vlastnostem.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1504
Značka: Pro Labo Concept
1 700 Kč 1 517,86 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ pleti: Normální, Citlivá a suchá, Problémová (akné), Rozšířené póry, Kuperóza a rosacea, Pigmentové skvrny, Vrásky
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

Aktivní uhlí rostlinného původu podporuje celkovou očistu těla díky svým vysoce adsorpčním vlastnostem.

 

Studie ukázaly, že největší účinnost má kombinace aktivního uhlí získaného ze skořápek kokosových ořechů a červené borovice, protože tyto odrůdy mají nejporéznější strukturu, která zvyšuje absorpční vlastnosti, a povrch je pětkrát větší než běžné aktivní uhlí. Představme si to jako houbu, která nasaje všechny toxiny v těle.

 

Tyto přísady mají nejvíce porézní strukturu (pod 2 nm), která zvyšuje absorpční vlastnosti s povrchem pětkrát větším než běžné aktivní uhlí.

 

Obsahuje přírodní oligosacharidy z cukrové řepy z Hokkaida a inulin - zdroj ve vodě rozpustné vlákniny, nezbytné pro činnost trávicího traktu, snižování hladiny cukru v krvi, kontrolu hmotnosti a zlepšení vstřebávání užitečných stopových prvků.

 


 

Doplněk jemně působí na tělo, postupně ho zevnitř čistí od toxinů a škodlivého cholesterolu.

Charcoal Cleanse pomáhá kontrolovat vaši chuť k jídlu a dává vám pocit plnosti.

Vhodné pro lidi, kteří často jedí tučná a sladká jídla, mají nevyváženou životosprávu.

 


 

Uhlí je vysoce porézní, netoxická a neutrální látka. Bez chuti a vůně. Bez přísad. Doporučuje se užívat denně od 1 do 5 gramů nebo 1 porce malé lžíce (lze rozpustit ve vodě nebo přidat do jídla).

 

Objem: 36 g

 

  • Zdržte se používání tohoto výrobku, pokud jste těhotná nebo kojíte.
  • Nedoporučuje se pro děti.
  • Dřevěné uhlí může absorbovat složky léčiva. Proto se doporučuje 2 hodiny před a po léčiva nebo jakékoliv supplements neužívat.

  

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

Akamatsu Pine Charcoal, Coconut Shell Activated Charcoal, Raffinose, Inulin

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.