8 hodnocení

Esthe Pro Labo D.D. Powder

Hlavním detoxikačním orgánem jsou játra. To je důvod, proč je tento produkt formulován zejména pro jaterní buňky. Díky obsahu mladého ječmene podporuje jaterní buňky, podporuje jejich fyziologickou funkci a celkově vitalizuje náš organismus. D.D. Powder můžete užívat dlouhodobě, nebo jen pro občasnou detoxikaci jaterní tkáně.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1722
Značka: Pro Labo Concept
1 850 Kč 1 651,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Tento revoluční doplněk využívá sílu listů Senna a mladých výhonků ječmene, které jsou celosvětově známé pro své výjimečné čistící vlastnosti. S přidaným dotekem lahodného aroma matchy se tento nápoj stane příjemnou součástí vaší každodenní rutiny.

Esthe Pro Labo D.D Powder Supplement je pečlivě vytvořen tak, aby vám poskytl přirozený a účinný způsob detoxikace vašeho těla. Listy Senny, známé svým jemným, ale účinným čistícím účinkem, pracují na odstranění toxinů a nečistot z vašeho systému, podporují vás zdravější a revitalizované. V kombinaci s vyživujícími vlastnostmi výhonků mladého ječmene podporuje tento doplněk přirozené detoxikační procesy vašeho těla a pomáhá vám dosáhnout svěžesti a omlazeného stavu.

Mladé výhonky ječmene jsou také bohaté na vlákninu, minerály a vitamíny, které udržují tělo čisté. Obsahují skupinu antioxidačních enzymů, které blokují rakovinné buňky v těle, stejně jako esenciální aminokyseliny spojené s dlouhověkostí.

Matcha přináší do nápoje jemnou sladkost, takže jej snadno začleníte do své každodenní rutiny. Rozlučte se s doplňky hořké chuti, které se těžko polykají, protože tento bylinný přípravek zajišťuje příjemný zážitek a zároveň podporuje vaši pohodu.

Získejte zdravější sebe s Esthe Pro Labo D.D Powder Supplement a vydejte se na cestu k čistšímu a detoxikovanému tělu!

Doporučeno pro ty, kteří trpí zácpou z důvodu nedostatku fyzického pohybu a nezdravé stravy.

Jak používat: Užívejte 1 sáček denně s vodou. Obsah sáčku ideálně rozmixujte s vlažnou vodou, zeleninovou či ovocnou šťávou.

Složení: Senna prášek, prášek z listů mladého ječmene, extrakt ze stévie.

Aktivní látka

Množství v denní dávce (2,5 g)

Extrakt ze Senna Alata

1.525g(61%)

Mladý ječmne ( prášek)

0.725g(29%)

 

Objem: 30 sáčků na 1 měsíc.

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.