O nás

O nas

Jsme dlouholeté profesionálky a majitelky kosmetických salonů v ČR a v Rakousku, které zarytě bojují za kvalitu služeb a produktů.
 
 

Využíváme nejvyspělejší a nejmodernější technologie na trhu, spolupracujeme s předními vědci a neustále se vzděláváme. Jen díky tomu vám můžeme nabídnout širokou nabídku kosmetických ošetření, kdy využíváme funkčních a neinvazivních metod z Koreje, Japonska a Singapuru.

 

Zabýváme se zdravým životním stylem a věříme, že vnější krása neexistuje bez té vnitřní. Naším posláním je přispívat k zdravé kráse a k prodloužení průměrné délky zdravého života. Jsme distributoři jedinečných japonských doplňků stravy, které kombinují tradiční východní metody s nejnovějšími inovacemi a přinášejí tak revoluční výsledky.

 

Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšné a jedinečné.

 

 
Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce se salony naše nejkvalitnější vizitka.
 
Hana Olscher a Marcela Beranová

 

Co o nás napsali

 

 

Další zmínky o nás