O nás


Jsem dlouholetá profesionálka a zakladatelka společnosti byFemme s.r.o. Majitelka kosmetických salonů byFemme v ČR a mimo ČR, která zarytě bojuje za kvalitu služeb a produktů. 
 
 

 

Využíváme nejvyspělejší a nejmodernější technologie na trhu, spolupracujeme s předními vědci a neustále se vzděláváme. Jen díky tomu vám můžu nabídnout širokou nabídku kosmetických ošetření, kdy využíváme funkčních a neinvazivních metod z Koreje, Japonska a Singapuru.

 

Zabýváme se zdravým životním stylem a věříme, že vnější krása neexistuje bez té vnitřní. Naším posláním je přispívat k zdravé kráse a k prodloužení průměrné délky zdravého života. Jsme distributoři jedinečných japonských doplňků stravy, které kombinují tradiční východní metody s nejnovějšími inovacemi a přinášejí tak revoluční výsledky.

 

Věříme, že silný produkt, dokonalé zaškolení, férové a lidské jednání s klientkami a kosmetickými salony nás dělá úspěšné a jedinečné.

 

Mé nedávné ocenění v Tokiu od značky Esthe Pro Labo, udělené za nejlepší prodejní výsledky ze zámoří, pro mě představuje zásadní úspěch a je důkazem mého odhodlání a tvrdé práce. Import těchto unikátních produktů do Evropy a jejich prezentace našim zákazníkům jsou klíčové aspekty při rozvíjení mezinárodního obchodu a propagaci zdravého životního stylu. Japonsko, známé svou kulturou dlouhověkosti a inovacemi v oblasti wellness a zdraví, má pro evropské zákazníky mnoho k nabídnutí, a produkty z dílny Esthe Pro Labo nejsou výjimkou.

Můj závazek k propagaci těchto produktů v Evropě má potenciál skutečně pozitivně ovlivnit životy mnohých lidí. Setkávání s novými lidmi a rozšiřování mých obzorů během návštěv Japonska, stejně jako získávání nových zkušeností a poznávání nové kultury, představují pro mě nesmírné obohacení. Tyto zkušenosti mi poskytují nejen osobní růst, ale také mě posilují v mém profesionálním životě.

Dovolte mi říci, že tato cesta nekončí pouhým převzetím jednoho ocenění; je to pouze začátek dlouhého příběhu plného inovací, vzájemného učení a především zlepšování životní kvality lidí našimi produkty. Naše mise je jasná – pokračovat v rozšiřování hranic wellness a zdravého životního stylu, s pevnou vírou ve význam a kvalitu toho, co nabízíme.

 

 
Krása, spokojenost a zdraví našich klientů je naše nejcennější doporučení a dlouholetá úspěšná spolupráce se salony naše nejkvalitnější vizitka.
 
Hana Olscher 

 

Co o nás napsali

 

 

Další zmínky o nás