Neohodnoceno

Herbzyme Water Plain 40ml

Herbzyme 113 Fast Water je již nachystaný v praktických porcích, které můžete jednoduše vložit do kabelky, batohu či auta. Ať už jste na cestách, v práci nebo doma, stačí jen otevřít a vychutnat si okamžité osvěžení.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1808
Značka: Pro Labo Concept
150 Kč 133,93 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
3f1f5631 fafa 4825 a539 d4f09b27e7d2
Novinka

Proč je Herbzyme Water 113 tak výjimečný? Protože kombinuje to nejlepší z přírody a tradiční japonské moudrosti s převratnou vědeckou technologií. Tento fermentovaný rostlinný extrakt obsahuje neuvěřitelných 113 druhů japonské zeleniny, ovoce, bylinek, mořských řas, hub a obilí, smíchaných s patentovanou Fast Water. Tato jedinečná kombinace ingrediencí je dvakrát fermentována tradičními metodami v cypřišových sudech, což zajišťuje maximální zachování živin a bioaktivních látek.

A co je Fast Water? Je to voda získávaná z hory Fuji, využívající patentovanou technologii Aquaporin. Aquaporiny jsou specializované proteiny, které regulují přenos vody do a z buněk našeho těla, čímž zajišťují optimální hydrataci a správnou funkci buněk. Tato technologie byla oceněna Nobelovou cenou za chemii, což jen podtrhuje její význam a účinnost.

 

Houby mají mnoho pozitivních účinků na naše zdraví:

1. Bohaté na živiny: Obsahují vitamíny (např. vitamín D, B-komplex), minerály (selen, měď, draslík) a antioxidanty. 2. Podpora imunitního systému: Obsahují beta-glukany, které posilují imunitní systém. 3. Protizánětlivé účinky: Pomáhají bojovat proti zánětům v těle. 4. Podpora zdraví srdce: Snižují hladinu cholesterolu a krevní tlak. 5. Antikarcinogenní vlastnosti: Některé houby obsahují látky, které mohou mít protirakovinné účinky.

 

Obiloviny jsou základní složkou stravy a poskytují mnoho výhod:

1. Zdroj energie: Obsahují sacharidy, které jsou hlavním zdrojem energie. 2. Bohaté na vlákninu: Podporují zdravé trávení a mohou pomoci při prevenci zácpy. 3. Vitamíny a minerály: Obsahují vitamíny skupiny B, železo, hořčík a selen. 4. Podpora zdraví srdce: Celá zrna mohou pomoci snížit riziko srdečních onemocnění. 5. Kontrola hmotnosti: Vláknina v obilovinách zvyšuje pocit sytosti.

 

Mořské řasy jsou bohaté na živiny a mají mnoho zdravotních výhod:

1. Vysoký obsah minerálů: Obsahují jód, vápník, železo, hořčík a zinek. 2. Bohaté na vitamíny: Obsahují vitamíny A, C, E a K, a také B-komplex. 3. Antioxidanty: Pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály. 4. Podpora zdraví štítné žlázy: Díky vysokému obsahu jódu podporují funkci štítné žlázy. 5. Podpora trávení: Obsahují vlákninu, která podporuje zdravé trávení.

 

Obsah: 10 balení po 40ml

Složení: jablko, ananas, ředkev daikon, koncentrát citronové šťávy, šťáva yuzu, koncentrát hroznové šťávy, extrakt ze švestky ume, koncentrát jablečné šťávy (obsahuje sójové boby, jablka, banány a sezam. Plant fermentation liquid (raw sugar (produced in Japan). Fast Water. 

<Plain> Energy: 26.8 kcal, Protein: 0g, Fat: 0g, Carbohydrate: 6.68g, Salt: 0.002g 

 Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření.

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.