2 hodnocení

Esthe Pro Labo Proton

Doplněk, který nasycuje tělo vodíkem

Skladem (>5 ks)
Kód: 1765
Značka: Pro Labo Concept
1 500 Kč 1 339,29 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
f71e5c0b fd72 4584 9a7f bdcdb7f47971
Novinka

Proton Gran Pro chrání tělo před oxidativními procesy a tvorbou volných radikálů, které způsobují mnoho nemocí, chronickou únavu a projevy poškození pokožky.

Doplněk nasycuje tělo vodíkem, zlepšuje metabolismus a poskytuje rychlejší zotavení z únavy a stresu. Je vhodný jako prevence vzniku nádorových onemocnění a oslabení imunity.

Doplněk obsahuje 400 mg hydrokalcitového vodíku pocházejícího z ekologicky čisté podzemní vody ostrova Miyako (prefektura Okinawa).

Ostrov Miyako se nachází na korálových atolech. Když se mladé korály rozpustí, vytvoří jedinečné minerální složení, které nasytí podzemní vodu ostrova vápníkem a minerály.

Hydrokalcit extrahovaný z vod této oblasti má zvláště tenkou krystalickou a porézní strukturu, která absorbuje vodík a zabraňuje jeho rozpouštění.

Tuto vlastnost hydrokalcititu z ostrova Miyako objevila skupina vědců při hledání látky, která může zabránit odpařování vodíku. Také používáme nejmodernější speciální metodu nízkoteplotního zpracování, která zabraňuje oxidaci hydrokalcitu a změně barvy.

 

- Chcete se cítit dobře

- Trpíte neustálým pocitem chladu a únavy

- Nemůžete zhubnout nebo máte narušený metabolismus

- Máte kožní problémy

- Chcete posílit imunitu a podpořit zdraví celého těla

 

 

 Složení 

Množství v denní dávce ( 2 kapsle) 

RVH % 

Vápník, naturální na bázi vody, Made in Japan 

597,80 

74,73 

Vápník z mořských řas 

117,60 

14,70 

Uhličitan vápenatý 

84,28 

Z toho čistý Vápník 

33,48 

4,19 

Vodík 

1,96 

Celkový vápník 

748,88 

93,61 

 

Jak používat:

Užívejte 2 kapsle denně s vodou.

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Složení: vápník (přírodní na bázi vody, původem z Japonska), škrob, ztužený řepkový olej, vápník z mořských řas, olej/HPMC, uhličitan vápenatý, uhličitan sodný, citrát sodný, oxid křemičitý ( protispékavá látka), síran hořečnatý, vodík. 

60 kapslí v balení

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.