Thesera H ošetření

Thesera H je hydratační ošetření,  které můžete absolvovat u nás v pražském salonu nebo v salonech, jež s námi  spolupracují. Stačí si vybrat město, jež je Vám nejblíže.

 

Thesera H foto

 

Probouzí buňky, aktivuje je a dodá pleti trvalou vlhkost zevnitř ven, čímž vyhladí  vrásky. Pokožka také získává zdravý lesk ( Glow ) díky hydratačnímu ošetření, díky kterému pokožka přirozeně září.

Slouží k opravě DNA nebo kožních stavů, které nemohou optimálně absorbovat vodu. Obsah aquaporinu v Thesera H umožní vstřebání vody buňkami, aby se zvýšila vlhkost pokožky.

 

Svatým grálem tohoto produktu je AQP neboli Aquaporin

   

   

Hydroglow cell ampoule nové foto

 

 

Další neméně důležitou součástí Thesera H jsou tyto další složky:
 

  • Fulleren známý jako nejvyšší antioxidant, převyšuje ostatní antioxidační látky, jako je vitamín C, E, A a podobně, fuleren v pokožce absorbuje škodlivé materiály, jako je znečištění, UV záření atd., které často poškozují buňky a způsobují předčasné stárnutí .. Kromě toho, že jsou velmi účinné, jsou fullereny také považovány za vynikající kvůli jejich schopnosti odrážet volné radikály, která je velmi stabilní, neovlivňuje ji teplo a světlo.
  •  Miseon tree, rostlina, kterou lze nalézt pouze v Koreji  přírodní antioxidanty, je silná rostlina v boji proti rakovinným buňkám a opravě poškození DNA. 

 


 

Rezervace

Rezervujte si svůj termín online nebo na čísle +420 777 407 112

Pobočka v Maiselově ulici je aktuálně pod rekonstrukcí, objednávat se můžete do pobočky v Dejvicích nebo v Andazu.

Rezervace pro Andaz na čísle: +420 775 698 090 nebo na e-mailu: femmespa@seznam.cz

Rezervovat