Proč korejská kosmetika

Máme výhradní zastoupení pro ČR, Slovensko a Rakousko.

Prémiové produkty Miracletox Home Care a profesioní řada Cellstory.

Seznamte se s exkluzivní technologií MIRACLETOX Microspear®!

BEAUREN KOREA vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní luxusní kosmetiku založenou na inovativních biotechnologiích a patentovaných ingrediencích.

BEAUREN má vlastní výzkumné oddělení a společně s výzkumnými pracovníky testovacího centra na Semiung University pečlivě vybírá každou složku ve složení a prochází ji moderním klinickým testováním v široké škále laboratoří, což umožňuje, aby byla léčivům přiřazena prvotřídní účinnost, a také zaručit vysokou kvalitu a bezpečnost výrobků.

BEAUREN spolupracuje s Korejským dermatologickým institutem

Sciences a Centrum pro výzkum kůže v Soulu, kde provádí testování a klinické zkoušky kosmetiky.

Společnost se poprvé objevila na trhu v roce 2014 a dokázala si podmanit srdce USA, Koreje, Hongkongu, Japonska, Číny, Indie, Malajsie a několika dalších zemí.Pokaždé, když potvrzuje svou spolehlivost, odbornost a zavádí progresivní a inovativní produkty do světa kosmetologie.


Speciální péče o vaši pokožku - stačí 1x týdně

 • Mikro-stimulace s patentovanou technologií Microspear®
 • Stejný princip, jaký využívají profesionálové - 3 kroková domácí péče Perfect Home Care

Produkty Miracletox Home Care jsou perfektním doplňkem programu Miracletox Premium, který nabízejí profesionální kosmetické salony, vyškolené a certifikované naší Academy of Femme, která má vyhradní zastoupení pro ČR, Slovensko a Rakousko. Díky tomu dosáhnete trvale skvělých výsledků!

Sbohem, vrásky!

Jednou týdně, jednoduché a efektivní! Pouhé tři kroky a dosáhnete i doma výsledků, kterými se mohu pochlubit profesionálové. Jestli vás zklamaly různé kosmetické produkty, je na čase vyzkoušet skutečnou domácí péči. Během stárnutí vaše kůže pomalu ochabuje a zhoršuje se její kvalita. Vezměte péči o váš vzhled pořádně do rukou!

 

 

 


 

Patentované složení v hávu komplexu Yellow Calming Complex

Klíčová ingredience v mikro-stimulační péči, dokonale odstraňuje nečistoty díky rovnoměrně jemným částečkám.

Inovativní a unikátní složka Microspear® byla vyvinutá specializovanou kosmetickou společností BEAUREN KOREA INC. Je založena na desítkách tisíc mikroskopických jehel získaných z hydrolyzované mořské houby Spongilia, jedná se o 100% přírodní bio-komplex. Zavedením živin a pentodových molekul pod kůži se mikrojehly přirozeně odlupují s keratinizovanou vrstvou kůže.

Složení hlavní ingredience - komplexu Yellow Calming Complex: extrakt z kořenu Šišáku bajkalského (Scutellaria Baicalensis), extrakt z kořenu Orchideje vzpřímené (Bletilla Striata), extrakt z kořenu Koptisu číského (Coptis Chinensis), extrakt z kořenu
Reveně dlanité (Rheum Palmatum), extrakt z kůry Korkovníku amurského (Phellodendron amurense). Yellow Calming Complex je nejen součástí ampule Miracletox, ale také krému a masky Miracletox, což poskytuje silný uklidňující a chladivý účinek na pokožku. Podle výsledků klinických hodnocení způsobuje nízkou míru podráždění kůže. Vhodné pro použití na akné a pokožku náchylnou k akné.

Další důležité složky:
Ceramidy, olej ze semen stromů Baobab, kyselina hyaluronová, komplex vitamínů, 12 TYPŮ PEPTIDŮ (3 typy elastických peptidů, 3 typy peptidů regenerujících kůži, 2 typy peptidů, které rozjasňují pokožku, 4 typy peptidů zaměřené na hluboké zvlhčení pokožky).

 

Microspear® - speciální složka, která účinně zabraňuje stárnutí

 • umožňuje látkám efektivně proniknout hlouběji do pokožky
 • tím vyhlazuje povrch pokožky a snižuje množství vrásek
 • hojí efektivně akné a pigmentové skvrny

Každý produkt Miracletox obsahuje asi 10 tisíc částic Microspear®. U pokožky dochází díky tomu k úžasným změnám, které jsou srovnatelné s 30 000 mikropunkturami proti stárnutí. Výsledky jsou podle společnosti BEAUREN KOREA INC vidět do 24 až 72 hodin.

Inovativní složka Microspear® (jehelní prášek) se postará o lehké podráždění obličeje a mikro-stimulaci. Poté vstupují do hry zbývající pečující složky vzorce, které plní své specifické funkce: bělení, odstranění vrásek nebo jizev po akné, odstranění zarudnutí, lifting atd.


Pouhé 3 kroky při používání produktů Miracletox Home Care

Krok 1

Miracletox Time Rewind Perfection Lifting (40ml)

(Kosmetika s dvojitou funkcí: odstranění vrásek a bělení pokožky)

 • Ampulka s vysokým obsahem živin, které dodává hluboko do pokožky.
 • Použijte odpovídající množství (po použití tělové kosmetiky, obvykle každé ráno a večer) a rovnoměrně rozprostřete po pokožce pro dokonalou absorpci.

Díky Miracletox Time Rewind Perfection Lifting Ampoule je vaše pleť plná výživy a hydratace. Sparasis Crispa a Yellow Calming Complex zklidňují pokožku a poskytují oslnivou pružnost, 4 druhy peptidů se postarají o zpevnění a rozjasnění pleti.

 


Krok 2

Miracletox Time Rewind Perfection Mask (30g/4ks)

(Kosmetika s dvojitou funkcí: odstranění vrásek a bělení pokožky)

 • Maska z ultra-mikrovlákna, která dodává pokožce vitalitu díky pěti druhům peptidových přísad.
 • Možno používat více než 1-2x týdně (je možné každodenní použití)
 • Po použití ampulky Miracletox Lifting Ampoule naneste masku na obličej, odstraňte ji přibližně po 20 minutách.

Vysoce kvalitní maska ​​z mikrovlákna s komplexem Yellow Calming Complex, komplexem 5 růstových proteinů (Acetyl Hexapetide-8, Palmitoyl Pentapetide-4, Copper Tripetide-1, Palmitoyl Oligopetide, Tripetide-29) a komplexem Real Ceramide (Ceramides Complex Baobab Oil Hyaluronate) dodává pokožce hydrataci a vitalitu. Pomáhá při zesvětlení pokožky a proti vráskám. Hojí akné a poskytuje pokožce bohatý přísun výživy a energie.

 


Krok 3

Miracletox Time Rewind Perfection Feel Cream (50 g)

(Kosmetika s dvojitou funkcí: odstranění vrásek a bělení pokožky)

 • Vysoce výživný prémiový krém, který dělá pokožku pružnou a zdravou.
 • Poslední základní krok v péči o pleť, ráno i večer.
 • Krém rovnoměrně rozprostřete po celé oblasti obličeje a krku a vmasírujte jej.

Prémiový krém bohatý na živiny s komplexem Yellow Calming Complex pro zklidnění rozdrážděné a zarudlé pokožky, komplexem Real Ceramide pro hloubkové zvlhčení, komplexem Skin Net Complex (Elapillar Asparagus Extract, Polyglutamic Acid, Beta Glucan, Ceramide NP) pro zesílení pokožky a výtažkem z Helichysum Arenarium pro robustní a zklidněnou pokožku i v extrémních podmínkách. Podporuje zesvětlení pleti a účinky proti vráskám.

 

Všechny produkty značky Miracletox


 

EXKLUZIVNĚ V ČR!


Nyní máte příležitost seznámit se s unikátní kosmetikou a nejnovějším trendem v oblasti péče o pleť.
Jihokorejská kosmetická značka BEAUREN KOREA INC, založená v roce 2014, je společnost specializovaná na výrobu a prodej diferencované špičkové kosmetiky, snaží se vyvíjet vlastní ingredience, které zabraňují stárnutí pleti na základě
nekonečných možností biotechnologií. Jako inovativní novinku představila patentovanou technologii Microspear®, která je prezentována ve dvou kosmetických liniích: Miracletox a Cellstory.

V roce 2017 získala společnost BEAUREN certifikáty ISO 9001 (systém managementu kvality) a ISO 14001 (systém enviromentálního managementu). V roce 2018 získala ocenění CFDA a Wabel Award, evropskou kosmetickou certifikaci CPNP (Miracletox) a v neposlední řadě získala ocenění "Million Dollar Export Tower" Award. V roce 2019 přibyla evropská kosmetická certifikace CPNP i pro řady Cellstory a Miracletox Premium a ocenění Korea´s Premium Brand Grand Prize v kategorii "Anti-Aging".

 

 Miracletox

  Ukázky před a po ošetření