109 hodnocení

Thesera The of Zorro B-tox Ampoule 1ml

B-Tox Ampulka - "zor Maska" oční krém na vrásky s botoxovým efektem. Protilátka na kruhy pod očima.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1235
Značka: Thesera
550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ pleti: Vrásky
? Typ produktu: Ampoule
? Určené na: Oči
Thesera:

Složky:

Sederma Volufiline, niacinamid (B3-vitamin)

Okamžité stahující účinky s botoxovým efektem, anti aging a zesvětlující efekt. Hlavní účinná látka je Sederma Volufiline, což je francouzská luxusní účinná látka, používaná celosvětově jako kosmetická složka, je získaná z kořene rostliny anemarrhena asphodeloides a je zcela přírodní. Její účinky jsou totožné s účinky botoxu, nemá však žádné vedlejší účinky, její použití je bez rizik, je bezpečná a ani lékař není potřebný k aplikaci.
Po aplikaci na pleť ji hned vyhladí a zpevní, přičemž povrchní vrásky zmizí ihned a hlubší se zjemní. Vyrovná pleť a fixuje ji tak, že ta není schopna tvořit vrásky. Po delší době používání budou vrásky hladší a pevnější. Tento produkt je jedním z těch kosmetických přípravků, jejichž efekt je okamžitý, očividný a s pravidelným používáním vede k trvalým výsledkům. Je velmi efektivní i na ošetření kruhů pod očima. Účinné látky jsou schopny vstřebávat se díky TDN kapslové technologii mnohem intenzivněji a efektivněji.

Jemný ochranný film na povrchu kůže pomáhá udržet si vlhkost. Je výborný i jako základ make up-u, ale dá se používat i přes den kdykoliv i na make up. Doporučujeme použít i na noc.

 

Použití:

Očistěte si pleť, pak použijte tonik na obličej. B-Tox je plněn do stříkačky. Z konce stříkačky odstraňte umělohmotný kryt, opatrně vytlačte krém na konec prstů a naneste v malém množství na okolí očí, resp. na tu část obličeje kde chcete vrásky ošetřit. Natřete krém nejprve v obvyklém směru, pak v protisměru.
Po používání krému zůstaňte v klidu, nehýbejte svaly 1-2 minuty, dokud se krém neuschne. Když tak neučiníte, může se stát, že k očekávanému výsledku nedojde nebo existující vrásky ještě prohloubíte. Proto je důležité, abyste tento krok dodrželi. Po uschnutí můžete použít obvyklou kosmetiku nebo ochranný krém před sluncem. Pokud se vám stane, že vám po natření na povrchu obličejez B-Tox-u vznikne bílý film, to znamená, že máte suchou pokožku. Aplikujte pak pravidelně i hydratační krém. Je důležité, abyste použili malé množství B-TOX krému. Efekt tak bude dokonalý.

 

Obsah: 1ml

 

Složení:

AQUA PROPANEDIOL, ORNITHINE, PHOSPHOLIPIDS, GLYCERIN, MAGNESIUM ALUMINUM SILCATE, NIACINAMIDE, GLYCOLIPIDS, BUTYLENE, GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, LEVULINIC ACID P-ANISIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, HYDROGENATED, POLYISOBUTENE, ANEMARRHENA, ASPHODELOIDES ROOT EXTRACT, CAPRYLHYDROXAMIC ACID , ZANTHOXYLUM PONERITUM FRUIT EXTRACT, PULSATILLA KOREANA EXTRACT, USNE BARBATA (LICHEN) EXTRACT, ADENOSINE, CARBOMER, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POLYSORBATE 20, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7