139 hodnocení

Thesera Aquaporin

Jihokorejský kosmetický trh nabízí prostřednictvím produktů nejpokročilejší dostupné technologie. Kosmetologický high tech je vlastní především jihokorejské značce Thesera, která ve své nabídce používá komplexní péči o pleť a nezapomíná především i na péči o vnitřní prostředí organismu, jehož stav se na pleti výrazně odráží. Jejich doplněk stravy, Aquaporin Active Pro Plus, který v názvu odkazuje na Nobelovou cenou oceněné buněčné kanálky, aquaporiny, je nabitý nejen aktivními látkami, ale i technologií, která elegantním mechanismem aktivuje stěžejní struktury v lidském organismus, které mají rozhodující vliv na hydrataci. 

Doplněk stravy se sladidly

Skladem (>5 ks)
Kód: 1248
Značka: Thesera
1 300 Kč 1 074,38 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ produktu: Výživové doplňky

 

 

Dávkování:

obsah 1 sáčku rozmíchejte ve velké sklenici vody ( 300-400 ml) a naráz vypijte. Můžete užívat kteroukoliv denní dobu, ideálně však nalačno.

Jak můžeme ovlivnit krásu naší pleti a vlasů s pomocí vědy? Nápoj Aquaporin obsahuje synergicky působící složky. Vhodně a podle nejnovějších trendů v biochemii nakombinované tak, aby efekt byl co možná neúčinnější. Enzym proteáza štěpí buněčnou stěnu, což umožňuje vstup aktivních látek „ dovnitř buňky“.

Hydratace je ve světě kosmetiky jeden z nejvíce skloňovaných termínů, ačkoliv nebývá většinou správně pochopen. Hydratace naší pokožky závisí nejen na tom, co na pleť aplikujeme zevně, ale z velké míry také na tom, co organismu dodáváme zevnitř. Naše tělo se na světelně mikroskopické úrovni skládá především z buněk a prostoru mezi nimi, tedy mezibuněčného prostoru. Stejně tak můžeme mluvit o pleti, která pod buněčnou epitelovou vrstvou obsahuje vazivo, ve kterém je řada specifických buněk, ale i velká masa mezibuněčného prostoru, vaziva, pro které je hydratace rovněž velice důležitá. Úroveň buněk a mezibunečného prostoru rozděluje určitá hranice, respektive biomembrána. Každá buňka je právě takovou biomembránou ohraničena a právě prostřednictvím ní a struktur v ní lokalizovaných komunikuje se zevním prostředím. Aquaporiny si můžeme představit jako určité kanálky zasazené do buněčné membrány, kterými může protékat voda, průtok vody je těmito póry totiž regulován. Tento stejnojmenný doplněk stravy umí tyto kanálky chemicky aktivovat a zajistit vysokou úroveň buněčné hydratace a současně přispět i k vyrovnanosti hydratace v buňkách i v prostorech mezi nimi, kde je přítomnost molekul vody důležitá pro síť kolagenních a elastických vláken spolu s kyselinou hyaluronovou. 

Výčet aktivních látek je velmi pestrý: zahrnuje nejrůznější extrakty, probiotické bakterie i kyselinu hyaluronovou.

Doplňků stravy nabízí dnešní trh obrovské množství, málokteré z nich ovšem skutečně dokáží pracovat s fyzikální chemií, poněvadž výrobci na vědecká data často rezignují. Jihokorejská Thesera prostřednictvím tohoto doplňku stravy v lidském těle pracuje na základě nejnovějších trendů biochemie a chemie fyzikální, kdy aktivací aquaporinů zajišťuje mimořádnou hydrataci, ale především díky modifikací buněčných membrán a struktur v ní uložených dostává do buněk kromě vody i synergicky působící aktivní látky, což nejen, že umocňuje hydratační účinek, ale současně se soustředí na zpomalování stárnutí přesně u zdroje, tedy v buňkách a jejich organelách, což jsou mikroskopické biochemické továrny, které regulují mimo jiné proces stárnutí. V podstatě si celý proces můžeme představit tak, že díky aktivací aquaporinových "trychtýřů" nám do buněk proteče voda a současně díky vytvoření dalších pórů v membráně i celá řada biologicky aktivních látek. Přesně tímto směrem bychom se měli vydávat, pakliže opravu od kosmetiky něco očekáváme. Thesera a kosmetologický high tech, který představuje, umí nejen zásadně zlepšit stav pleti, ale zároveň k tomu zlepšuje stav vnitřního prostředí našeho organismu a aktivuje tak kmenové struktury, které naše stárnutí řídí. 

Obsah aktivních látek v dávce (1 sáček, 5 g)

Účinná látka

Obsah aktivních látek v denní dávce

Extrakt z grapefruitu

245 mg

Extrakt z červené řepy

235 mg

Rozpustná vláknina

230 mg

Extrakt z čaje(katechin)

95 mg

Enzym proteáza

84 mg

Směs 19 kmenů střevních baktterií ( mléčného kvašení)

45 mg

Kolagen z ryb

45 mg

Kyselina hyaluronová

42 mg

Mléčné ceramidy

21 mg

Fruktooligosacharidy

10 mg

Probiotika

5 mg

Extrakt z červených fazolí

0,5 mg

Extrakt z dýně

0,5 mg

Extrakt z mrkve

0,5 mg

 

Složení:

glukóza, kyselina citronová ( regulátor kyselosti), sorbitol (stabilizátor), chlorid draselný ( zvýrazňovač chuti), příchuť, extrakt z grepu, extrakt z červené řepy, rozpustná vláknina, extrakt z čaje enzym proteáza, bakterie střevního mikrobiomu, kolagen z ryb, kyselina hyalurovnová, mléčné ceramidy, sukralóza ( sladidlo), probiotika, extrakt z červených fazolí, himalajská sůl, extrakt z dýně a z mrkve

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy! Není vhodné pro těhotné, kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Nedoporučuje se kdo má zdravotní problém s ledvinami.

1 porce obsahuje 15kcal.

 

Obsah:

30 dávek

 

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Hmotnost:

150 g

Datum minimální trvanlivosti:

Číslo šarže:

byFEMME s.r.o, Wolkerova 623, 692 01 Mikulov

 

https://www.youtube.com/shorts/hpm3yC4mN3o

Aquaporin Thesera