5 hodnocení

Esthe Pro Labo Terra Vita

Skladem (>5 ks)
Kód: 1768
Značka: Pro Labo Concept
1 500 Kč 1 339,29 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
c752a01b 9f25 404f 8fc2 2e30225b849f
Novinka

V roce 2020 získala jedna z hlavních složek doplňku – extrakt z olivových listů OleaVita – nejvyšší ocenění za „Nutra Ingredients-Asia Awards 2020“, která hledá nejlepší objevy v oblasti funkčních přísad. "Oleavita" je receptura pro novou generaci extraktu z olivových listů. Má vysoké diabetické a anti-aging účinky díky dvěma aktivním složkám: oleanolic acid a oleuropein. 

 

Oleanolic acid - Listy olivovníku vypěstovaných na ekologické farmě ve francouzském Toulouse ovlivňuje produktivní fungování mozku a nervového systému a aktivuje mitochondrie, které jsou zodpovědné za zdravé fungování všech tělesných orgánů. Redukuje vrásky, jemné linky a tmavé skvrny vzniklé na kůži v důsledku vystavení škodlivému UV záření. Má antimikrobiální vlastnosti, což je užitečné v mnoha ohledech. Pro pokožku činí pokožku zdravou a bez škodlivých bakterií, které mohou jinak způsobit kožní problémy ako je akné. Oleanolic acid se používá ke zlepšení účinku inzulínu, inhibici glukoneogeneze a podpoře využití glukózy.

Oleuropen - Oleuropein zvyšuje produkci HDL cholesterolu (dobrého cholesterolu) a podporuje vylučování LDL cholesterolu z těla. Oleuropein má vysoké antioxidační vlastnosti a je účinný při léčbě a prevenci nádorového bujení.

 

Přírodní vitamíny a minerály jsou extrahovány z různých druhů ovoce a rostlin: guayava (kyselina listová), tulasi (druh bazalky, bohatý na vitamín A, vitamíny B, vápník a flavonoidy), sesbania (vitamín C, vitamín B9, železo), citron kůra (draslík, vápník, vitamíny P a C), amla (polyfenoly, třísloviny, vysoký obsah vitamínu C), semena annato (vápník, železo, sodík, hořčík, vitamín B2 a B3, kyselina askorbová a listová), acerola (a ovoce s vyšším obsahem vitamínu C).

Extrakt z mikrořas (spirulina, chlorella) obsahuje 12 druhů minerálů, Omega-3 a beta-karoten, což je antioxidant, který chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů.

Dále obsahuje kvasnicové extrakty obohacené o železo, hořčík, nikotinamid (NMN), vitamin D a B12, selen a kyselinu listovou.

Výrobek neobsahuje umělá aromata, barviva, emulgátory, zahušťovadla ani konzervační látky.

 

Vlastní laboratoř Esthe Pro Labo se zabývá důkladným testováním a pečlivým výběrem komponentů, aby vytvořila bezpečný a účinný produkt vysoké kvality.

 

Jak používat:

Užívejte 4 kapsle denně s vodou.

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

V balení 120 kapslí.

 

Složení: Rice Bran Extract Powder (Containing Magnesium), Seaweed Powder, Acerola Powder, Herbal Extracts (Guava, Basil, Lemon Peel, Amla), Starch, Iron Containing Yeast, Manganese-Containing Yeast, Niacinamide-Containing Yeast, Olive Leaf Extract, Rapeseed Oil, Folic Acid-Containing Yeast, Vitamin D, Dunaliella Salina Powder, Copper-Containing Yeast, Molybdenum-Containing Yeast, Selenium-Containing Yeast, Brewer's Yeast, Vitamin B12-Containing Yeast, HPMC, Calcium-Containing Yeast. 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.