7 hodnocení

Spa Burning Herb Tea Gran Pro

Pečlivě vybranná směs čajů a 63 bylin, která pomáhá spalovat tuky a tvarovat postavu 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1704
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 401,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Spa Burning Herb Tea je směsí 63 zdraví prospěšných bylin a koření, které vám pomohou spalovat tuky a tvarovat vaší siluetu. Ideálni pro ty, kteří chtějí formovat svou postavu a vychutnávat lahodný čaj s příchutí meruněk. Zázvor, citronová tráva, rooibos, čaj Pu-erh a lopuch tvoří z těchto 100% přírodnich čajovych sáčků lahodného dietního pomocníka.

 

Balení: 10 sáčků po 4gr 

Použití: Vložte 1 sáček do šálku, zalijte 300 ml horké vody nebo studené vody. Doba louhování: 3-5 minut.

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. 

 

Složení: Rooibos (Jini Afrika), caj Tochu, čaj Pu-erh, zázvor, citronová tráva, ženšen Tienchi, lopuch, lotosový list, palo azul, neem, list stévie, medunka, melilot, jasmínový čaj, mača prášek, heřmánek, fenykl, Piper Longum, sůl (himalájská rubínová sůl), cibulový extrakt v prášku, červená perilla, fialové brambory, hořčice v prášku, wasabi v prášku, paprika, kurkuma, bazalka, vavřín, majoránka, oregáno, petržel, šalvěj, tymián, máta peprná, červená paprika , zelený pepř, koriandr,koňský ocas, kardamon, molokheiya, Gymnema, list Ginkgo Biloba, Houttuynia Cordata, kapusta, pelynek japonsky, citrus Yuzu, celer, japonsky bramborový prášek, list veselých květů, česnek, kůra japonské mandarinky, muškátový květ, kmín , nové koření, kopr, badyán, skořice, japonský pepř, hrřbíček, muškátový oříšek, bilý pepř, černý pepř, (obsahuje japonské brambory)

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.