5 hodnocení

PRO LABO CONCEPT HYDRO SILICA SPA

Esthe Pro Labo Hydro Silica SPA Vodíková koupelová sůl s mořskými minerály . Pečlivě vybraný komplex s unikátním složením z geotermálního zdroje z ostrova Okinawa.

Skladem (2 ks)
Kód: 1924
Značka: Pro Labo Concept
1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Hydro Silica Spa je "vysoce koncentrovaná vodíková" koupelová sůl vyrobená z extrémních molekul, které důkladně sleduje svůj přirozený původ. Jedinečná technologie vám umožní díky vodíku penetrovat složky do pokožky.

Zaměřujeme se na fosilní korály izolovaného ostrova „Yonaguni“, asi 520 kilometrů od hlavního ostrova Okinawa, nejzápadnějšího bodu Japonska. S využitím korálových útesů kultivovaných v čistém moři během období před asi 100 000 lety obsahuje "vysoce čisté" porézní korály. Tyto vysoce čisté fosilní korály obsahují 74 druhů „mořských minerálních minerálů“ včetně „esenciálních minerálů“.

Hydro Silica Spa obsahuje i 100% přírodní kamennou sůl s prastarou mořskou vodou.

Křemík známý také jako silice, je pro lidi životně nezbytný stopový prvek, který hraje důležitou roli ve zdraví. Vyjadřuje se také jako „minerál krásy“, protože existuje v našem těle a hraje důležitou roli při podpoře kolagenu. Navzdory základním složkám však kyselina křemičitá s věkem ubývá a tělo si ji nedokáže vyrobit. V posledních letech se používá i v mnoha produktech jako např. v produktu Esthe Pro Labo Multi Mineral Medium.

Hydro Silica Spa zvyšuje detox. Zlepšuje regenerovat poškozenou pokožku jako je třeba sluneční záření, stárnutí a nebo kožní problémy. Dochází k vyplavování škodlivin z těla a příjmu minerálních látek ze soli – osmotický efekt.

Nasypte sůl do vany s teplou vodou a relaxujte 15 až 20 minut.

Balení: 10 ks po 30gr

Složení: Na-hydrogenuhličitan, tolorid, korálový prášek, mořská sůl, Silica, nitrid borů, nsicitrát

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.