64 hodnocení

Esthe Pro Labo NMN Hydro Hyper

NMN pomáhá buňkám opravit jejich poškozenou DNA

Momentálně nedostupné
Kód: 1549
Značka: Pro Labo Concept
2 800 Kč 2 500 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici.

 

Už od pradávna se lidstvo zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji.

 

Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím.

 


 

NAD+ a NMN jaký je mezi nimi rozdíl?

 


 

 

Uvnitř všech našich buněk je důležitá molekula zvaná nikotinamid adenin dinukleotid, lépe známý jako NAD+.

Naše buňky využívají NAD+ k různým účelům, z nichž některé z nejdůležitějších jsou produkovat energii, kterou naše buňky potřebují k fungování a aktivovat proteiny, které opravují poškozenou DNA.

 

Jak stárneme, množství této molekuly klesá.

Častou otázkou bývá, zda je NNM a NAD+ to samé.

Není tomu tak.

 

NMN je prekurzor NAD+.

 

Základem všech procesů v buňce je energie. Organismus přijímá energii skrze potravu, která je rozkládána na menší a menší složky, a nakonec je vstřebána a využita.

 

Stejně jako se v případě solární energie musí teplo přeměňovat na elektřinu, musí být jednotlivé molekuly z potravy nejprve energeticky využitelné na buněčné úrovni.

Tento proces probíhá v mitochondriích, mikroskopických buněčných elektrárnách. V mitochondriích je produkován adenosintrifosfát (zkráceně ATP) - univerzální a okamžitě dostupný energetický nosič buňky a tím i celého organismu. Tvorba ATP je podporována molekulou NAD+.

 

Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici.

Už od pradávna se lidstvo zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím.

 

Vědci se domnívají, že pokles NAD+ je základem mnoha zdravotních problémů, kterým čelíme v průběhu stárnutí. Pokud bychom dokázali zastavit tuto ztrátu, mohli bychom žít déle a přitom zůstat zdravější.

 

Dr.David Sinclair, profesor na Harvardské univerzitě již po desetiletí zkoumal stárnutí, konkrétně roli sirtuinů v tomto procesu.

Sirtuiny jsou proteiny, které opravují poškození DNA a udržují epigenom.

Epigenom reguluje aktivitu genu (určuje, které geny jsou zapnuty nebo vypnuty).

Situriny jsou právem označovány za strážce našeho zdraví.

 

Profesor Shinichiro Imai z University of Washington je známý svou prací na Esthe Pro Labo NMN, které se v současnosti dostává celosvětové pozornosti.
NMN Hydro Hyper je složení, které obsahuje 12 000 mg japonského NMN v balení, kombinovaného s vodíkem s patentovanou technologií. Díky těmto dvěma bezprecedentním složkám oživuje sílu a aktivitu těla.
Vlastní vodík se mísí s hlubokomořskými minerály a má vysokou penetrační schopnost. Nasycuje buňky těla, obnovuje jejich mládí, zlepšuje metabolismus.
Ve vodě rozpustná vláknina získaná z akácie zlepšuje fungování těla, čistí jej od toxinů, podporuje dobré zdraví a pocit lehkosti.

Inulin je dietní vláknina, která se snadno rozpouští ve vodě a udržuje vaše tělo tónované a svěží.

Doporučeno pro ty, kteří:
- chce obnovit mladistvost pleti
- chce se cítit pod napětím a plný energie
- chce si prodloužit zdravý a aktivní život


NMN je nejslibnější z nich.

 

 

 

 

Jaký význam pro nás má NMN?

 

  • Zvyšuje hladinu energie
  • Zlepšuje kognitivní funkce
  • Opravuje poškozenou DNA
  • Zlepšuje svalovou vytrvalost a sílu NMN pomáhá buňkám opravit jejich poškozenou DNA.

 


 

Poškození DNA je jedním z důvodů, proč stárneme.

 


 

NAD+ vyrobený z NMN aktivuje sirtuiny. Ty hrají klíčovou roli při udržování integrity DNA, která je pod neustálým atakem látek pozměňujících naše DNA.

Také pokaždé, když se naše buňky dělí, DNA na samotných koncích našich chromozomů se o malý kousek zkrátí. V určitém okamžiku to začne poškozovat naše geny.

 

 

Sirtuiny zpomalují tento proces stabilizací těchto koncových kousků, známých jako telomery. Ty se pomalu zkracují a opotřebovávají pokaždé, když v těle dojde k buněčnému dělení – což je proces zásadní pro lidské stárnutí.

 

Telomery fungují jako hodiny, které odpočítávají čas, takže když se opotřebují, buněčné dělení se zastaví a tkáně rychle degradují a odumírají.

 


 

NMN také zlepšuje vytrvalost a sílu.

Při pohybu, stabilitě a síle spoléháme na naše kosterní svaly. Aby zůstaly silné a v dobré kondici, musí tyto svaly spotřebovávat značné množství klíčových energetických molekul, jako je glukóza a mastné kyseliny.

 

Protože NAD+ je nutný k metabolizaci těchto molekul, naše svaly potřebují stálý přísun svých stavebních kamenů, jako je NMN.

"NMN" je původně přítomen v buňkách různých organismů, ale je to složka, která se s věkem snižuje.

(Profesor Shinichiro Imai z University of Washington, dobře známý pro výzkum NMN)

 

 


 

 

Abychom „100 let života“ prožili zdravější a silnější, je důležité prodloužit si délku zdravého života.

 

 

NMN Hydro Hyper je složka, která nyní přitahuje pozornost na poli aktivní péče.

 


 

NMN Hydro Hyper GRAN je doplněk stravy nové generace s "překvapivou silou" vytvořený kombinací 12 000 mg (jedinečné složení domácí vysoce kavlitní NMN) v 1 v krabičce s "NMN" domácí výroby a kombinací "vodíku" prostřednictvím patentované technologie.

Jedná se o speciální zpracování, které kombinuje vodu z hlubokých oceánů, bohatou na minerály a vodík s vysokou penetrační silou s patentovanou technologií.

 


 

 

Složení:

NMN (Nicotinamide Mononucleotide) (manufactured in Japan)

Obsah aktivních látek: NMN, inulin izolovaný z akácie ( plnidlo), sušená mořská voda, HPMC (obal kapsle), kyselina citronová, ( regulátor kyselosti), oxid křemičitý ( protispékavá látka).

 

Účinná látka

Obsah aktivních látek v denní dávce

 

Nikotin amid mononukleotid

 

300 mg

Rozpustná vláknina inulin ( izolovaná z akacie)

125 mg

 

Jako denní doplněk stravy užívejte 1-2 kapsle denně s vodou.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy!

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Objem: 80 tobolek v balení

 

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.