378 hodnocení

L.ma Face Mask

S technologií péče o pleť L.ma, která vědecky používá CURE Light usnadňuje přirozenou sílu pokožky k obnovení pružnosti a tónu pleti, můžete obnovit její rovnováhu a posílit její imunitu a hlavně aktivuje buňky v kůži. Díky LED technologii získáte zdravou, zářící pleť.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1407
Značka: L.ma
22 500 Kč 18 595,04 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ produktu: Přístroj
L.ma:

Neviditelná kúra pro vaši plěť. A proč vlastně neviditelná?

Tato světová novinka Luxury L.ma lampa svítí pomocí Kurerového světla o vlnové délce 940 mn. Toto infračervené světlo je bezpečné - neprodukuje teplo a nevadí pleti ani při dlouhodobém užívaní (nehrozí žádná kontraindikace). Neviditelná je z toho důvodu, že spektrum o vlnové délce 940 nm lidské oko vůbec nevidí.

Vysvětlení neurofarmakologických analgetických účinků fotostimulace/fototerapie nebo-li stimulace světlem? V případě, že je fototerapie aplikována na určité body těla či pleti na povrchu kůže, dojde k uvolnění svalového napětí a to vede ke zlepšení prokrvení. Účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod a je určena k široké škále nedokonalosti pleti a ke zpomalení jejího stárnutí.

Světlo je absorbováno na buněčné úrovni, kdy jsou buňky pokožky neinvazivně aktivovány. Lidská kůže má totiž obdivuhodnou přirozenou schopnost pohlcovat světelnou energii a využít tuto energii k nastartování buněk pomocí navýšení množství buněčného paliva (ATP). Při osvětlení lampou pokožky dochází k aktivaci buněčného paliva a dochází k aktivaci a produkci energie, která přispívá k regeneraci buněk, podporuje pružnost a elasticitu, působí proti stárnutí a celkově pleť rozzáří.

  • 432 LED světel
  • 4 vlnové délky péče o pleť
  • Díky technologii, která generuje 4 vlnové délky z 1 LED pomocí LED 4 v 1, je k dispozici 7 režimů péče.