58 hodnocení

Esthe Pro Labo Inner Coat

Esthe Pro Labo Gran Medic Inner Coat je revoluční řešení péče o pleť, které posouvá ochranu před sluncem a anti-aging do nových výšin. Toto pokročilé složení je speciálně navrženo tak, aby posílilo ochranné funkce vaší pokožky a snížilo škodlivé účinky UV paprsků a zajistilo, že vaše pokožka zůstane mladistvá a zářivá.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1500
Značka: Pro Labo Concept
1 850 Kč 1 651,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

Cílená ochrana pokožky před fotodestrukcí.

 


 

Přírodní komplex  Esthe Pro Labo, který chrání pokožku před UV zářením a procesy stárnutí, je snadnou cestou ke zdravé pokožce bez spálení, stařeckých skvrn, suchosti a ochabnutí.

Přírodní složky a patentované komplexy na bázi výtažků ze speciálně vybraných rostlin zabraňují oxidačním procesům v buňkách, působí protizánětlivě a podporují rychlou obnovu poškozených tkáni.

 


 

JAK TO FUNGUJE?

 • Bioadditive Inner Coat posiluje ochrannou bariéru pokožky, neutralizuje volné radikály, zabraňuje spálení sluncem, snižuje výskyt pih a stařeckých skvrn a zabraňuje fotostárnutí díky dvěma unikátním patentovaným komplexům: ▫
 • AG Herb MIX je součástí několika pečlivě vybraných rostlinných extraktů. Komplex aktivně zabraňuje projevům příznaků fotostárnutí a negativním vlivům slunečního záření. Nutrox Sun jsou unikátní výlisky s vysokými antioxidačními vlastnostmi z citrusových plodů a rozmarýnu. Tento komplex aktivně zpomaluje proces stárnutí, chrání buněčné membrány před oxidačními procesy.
 • Produkt obsahuje i složku Japanese Pearl Oyster Nacre Power - 

  Čistý prášek ze sladkovodních perel se používá po 1000 let a vyživuje a vyrovnává pokožku. Pomáhá při akné, růžovce, hyperpigmentaci a suchosti.  Pearls jsou aktivní látky proti stárnutí a používají se k hojení pokožky. Perlový prášek má vnitřní i vnější výhody pro pokožku a tělo. Říká se, že snižuje aktivaci tyrosinázy, což je enzym, který způsobuje produkci melaninu.

 • + Rychlá obnova tkání - Toto inovativní složení napomáhá rychlé obnově poškozených tkání, podporuje regeneraci pokožky a minimalizuje výskyt jizev nebo skvrn.

  + Zabraňuje spálení pokožky - Esthe Pro Labo Gran Medic Inner Coat působí jako ochranná bariéra proti škodlivým UV paprskům a zabraňuje spálení a spálení způsobeným dlouhodobým sluněním.

  + Redukuje pihy a stařecké skvrny. Při pravidelném používání tato vnitřní vrstva pomáhá vyblednout pihy a stařecké skvrny a pokožka je sjednocená.

    

Jak používat:

Užívejte 2 kapsle denně s vodou.

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

Plant extract powder (citrus fruit extract, rosemary leaf extract) (manufactured in Spain), starch, mixed herbal extract powder (maltodextrin, Dokudami, Atlantic hawthorn, Roman chamomile, grape leaves), hardened canola oil, nacre powder / HPMC

 

 • Čtěte prosím pečlivě složení, vyhněte se případným alergiím a ihned se poraďte s lékařem
 • Prosím, poraďte se s lékařem, pokud podstupujete jakoukoli léčbu
 • Nekonzumujte, pokud jste těhotná nebo kojíte
 • Uchovávejte mimo dosah dětí
 • Objem: 40 tobolek v balení

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.