16 hodnocení

Herbzyme 113 Gran Pro Ginger

Bez enzymů to nikdy nešlo a nepůjde !

Vysoce koncentrovaný fermentovaný rostlinný enzymatický nápoj, který obsahuje velké množství zázvoru vyrobeného v prefektuře Kochi, objem obsahu ve srovnání s jeho obyčejným typem je zvýšen na 20krát a byl vyvinut pomocí větší zaměření na „metabolickou podporu“.

Skladem (4 ks)
Kód: 1540
Značka: Pro Labo Concept
1 800 Kč 1 565,22 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

Vysoce koncentrovaný fermentovaný rostlinný enzymatický nápoj, který obsahuje velké množství zázvoru vyrobeného v prefektuře Kochi, objem obsahu ve srovnání s jeho obyčejným typem je zvýšen na 20krát a byl vyvinut pomocí větší zaměření na „metabolickou podporu“.

 


 

Ze 113ti druhů tuzemských rostlin, které jsou surovinou pro kvašení, se zvyšuje množství zázvoru a přidává se také 8% zázvorový extrakt.

Celkem 90 % jsou rostlinné fermentované extrakty, 8 % jsou zázvorové extrakty a 2 % jsou extrakty z citrusů Yuzu.

Pomocí "Hinoki sudů" obývaných užitečnými přírodními bakteriemi jsou dvakrát přirozeně fermentovány a zrát tradičním způsobem výroby.

 


 

K extrakci fermentovaných rostlinných extraktů se používá „nezpracovaný cukr z Kikaijima“, který je bohatý na minerály.

Velmi dbáme na výběr rostlinných surovin k fermentaci a poměr míchání a podařilo se nám překrýt fermentovaný zápach, který ztěžuje pití. I když je to vysoce koncentrovaný enzymový nápoj, je velmi lahodný.

Kromě toho tento produkt nepoužívá žádné přísady, jako jsou konzervační látky, barviva, vůně a umělá sladidla.

 

  • Šťáva na podporu půstu 
  • Podpora pro zlepšení špatného oběhu/špatného metabolismu
  • Podpora zdravého prostředí střev
  • Podpora pro zlepšení zácpy
  • Podpora stravy a doplnění vitamínů a minerálů

 

Vyhněte se vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření, po otevření dobře uzavřete zátkou, skladujte v chladničce a spotřebujte co nejdříve.

 

Složení:

Rostlinná fermentovaná tekutina [cukry, kořenová zelenina, ovoce (včetně jablek a banánů), listová zelenina, plodová zelenina, stonková zelenina, květová zelenina, houby, citrusové plody, mořské řasy, obiloviny (včetně sójových bobů)], zázvor, citron Koncentrovaná šťáva, yuzu šťáva, hroznová koncentrovaná šťáva, švestkový extrakt, jablečná koncentrovaná šťáva

 

Výživové údaje (na 20 ml):

Energie 41,6 kcal, Bílkoviny 0,08 g, Lipidy 0,00 g, Sacharidy 10,3 g, Sodík 2,94 mg

 

Expirace:

2 roky od data výroby (neotevřeno)

po otevření doporučujeme skladovat v lednici 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.