1 hodnocení

Esthe Pro Labo Herbzyme113 Tropical Fruits

Bez enzymů to nikdy nešlo a nepůjde !

Superkoncentrovaný vysoce kvalitní rostlinný fermentovaný enzymový nápoj speciálně pro antioxidační účely péče o stárnutí.

Balení 500ml.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1771
Značka: Pro Labo Concept
1 800 Kč 1 607,14 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
images 5
Novinka Vegan

Prémiový limitovaný enzymový nápoj se 4 druhy tropického ovoce vypěstovaný bohatou přírodou Yanbaru v Okinawa.
Vesnice Higashi, která se nachází v severní části hlavního ostrova Okinawa, se nazývá „Yanbaru“, což znamená
„horská pláň“. Říká se, že je to jediná džungle v Japonsku.

 

Herb Zyme113 Grand Pro Tropical Fruits obsahuje čtyři pečlivě vybrané druhy tropického ovoce pěstované v Yanbaru: prémiový zlatý sudový ananas, okinawské mango, dračí ovoce a Guava. Jedná se o limitovanou edici prémiového enzymového nápoje na bázi Herb Zyme 113 Grand Pro Ginger, který kombinuje zlatý zázvor prefektury Kochi. Vyživováno sluncem, vodou a půdou Yanbaru zapsané na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO.


Přírodou bohaté Yanbaru se nachází poblíž 27. rovnoběžky na sever, podobně jako Indie a Mexiko, kde je teplé a deštivé subtropické přímořské klima. 

  

Jak používat:  po otevření obalu vytáhněte láhev a přibalenou odměrku 20ml. Ať už si Herbzyme 113 vychutnáte ráno na lačno pro maximální účinek, po snídani pro jemnou podporu během dne, nebo před hlavním jídlem, aby vaše tělo lépe zpracovalo přijímané živiny a nebo i místo večeře. Herbzyme 113 je tu, aby se přizpůsobil vašim potřebám a harmonicky se začlenil do vašeho denního režimu.

 

Výživové údaje:

Energię: 39,6 kcal, Protein: 0,02 g, Fat: 0,00g , Carbohydrates: 9,90 g, Sodium: 0,002 mg

 

Použití: po otevření doporučujeme skladovat v lednici.

 

Složení: 

Fermented plant extract (raw sugar (produced in Japan), apple, pineapple, daikon radish, burdock root, carrot, onion, shiitake mushroom, potato, green papaya, asparagus, mango, amanatsu, strawberry, fig, iyokan orange, green bean, udo (Japanese mountain vegetable), enoki mushroom, king trumpet mushroom, dragon fruit, apanese basil, okra, daikon radish sprout, persimmon, turnip, pumpkin, cauliflower, cabbage, cucumber, kumquat, kuma bamboo grass, green leaf lettuce, watercress, bitter melon, fiddlehead fern, japanese mustard spinach, kombu (kelp), sweet potato, taro, red leaf lettuce, shishito pepper, perilla, shimeji mushroom, chrysanthemum greens, ginger, watermelon, zucchini, aralia sprout, bok choy, wax gourd, tomato, japanese pear, guava, eggplant, rapeseed blossom, nameko mushroom, garlic chives, garlic, nori seaweed, napa cabbage, parsley, banana, bell pepper, hijiki seaweed, butterbur, grape, prune, broccoli, spinach, ponkan orange, maitake mushroom, mushroom, mandarin orange, mizuna greens, japanese wild parsley, japanese ginger, melon, soybean sprout, flat beans, jute mallow, yuzu, chinese onion, lemon, lotus root, wakame seaweed, green onion, gourd, lily bulb, Japanese mugwort, germinated brown rice, amaranth, glutinous millet, adzuki bean, germ-pressed barley, red rice, pressed glutinous barley, black rice, adlay, brown rice, glutinous brown rice, soybean, edamame (immature soybean), white kidney bean, black soybean, black sesame seed, black glutinous millet, jalapeno, mustard greens, chervil, savory, arugula, apple mint, talian parsley, lemongrass, chives, thyme), ginger, concentrated lemon juice, yuzu juice, concentrated grape juice, yume extract, concentrated apple juice (contains soybean, apple, banana, and sesame.

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.