5 hodnocení

Grand White Herb Tea Gran Pro

Směs čajů s 31 bylin, aktivní složky, které podporují pokožku poškozenou slunečním zářením.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1927
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 401,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Směs bylinek a čajových lístků, které podporují zdraví pokožky poškozené slunečním zářením.

Hlavními složkami jsou medový keř, list tomelu, ibišek, list olivovníku a 31 dalších zkrášlujících ingrediencí. Čaj s vůni čerstvých jahod vhodný predevšim v letních měsících podporuje zářivý a mladistvž vzhled.

Astaxanthin je známý pro svou pozoruhodnou schopnost bojovat proti volným radikálům, viníkům za předčasné stárnutí a poškození kůže.

Balení: 10 sáčků po 4gr 

Použití: Vložte 1 sáček do šálku, zalijte 300 ml horké vody nebo studené vody. Doba louhování: 3-5 minut.

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení: Honey Bush (Jihoafrická republika), černy čaj, List tomelu, Ibišek, Rooibos, Naklicená Adlay, Lékořice, šipek, Olivový list, Hloh, Fermentovaná rostlina chameleon, Maté čaj, Guava Tea, Vytážky z jahodových semínek, Výtažky z třešnovžch kvétü prášek, Vitamín C, maltodextrin, směsné bylinné extrakty (rostlina chameleon, hloh, heřmánek řimský, list hroznového vína), prášek z bakterií mléčného kvašeni, kvašený list moruše, naklíčená hnědá rýže, lopuch, horký meloun, slupka z granátového jablka, kořen pampelišky, eukalyptový extrakt obsahujicí rýži, extrakt z ceruzy, huminové výtažky, kyselina hyaluronová, astaxanthin - výtažky z hematokokových řas, vytážky z listů sušených červených hroznů, aroma (jahoda)

 

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.