5 hodnocení

G-detoc Herb Tea Gran Pro

Vyloučení odpadních látek z těla, pročištění.

Skladem (2 ks)
Kód: 1719
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 401,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Detoxikace v japonském stylu. Asijská kultura čaj v kombinaci s účinnými látkami popíjela už v době, kdy naši předkové seděli u ohniště a modelovali Věstonickou Venuši. Pokud hledáte detoxikaci „vyšší level“, jste správně.

Komonice podporuje vylučování a pročištění organismu.

Esthe Pro Labo G-Detoc Herb Tea Gran Pro — Lahodný detoxikační čaj s přidaným kolagenem, obsahuje 61 druhů pečlivě vybraných bylin a koření, které pomáhají obnovit přirozenou rovnováhu lidského těla.

Tento čaj zlepšuje činnost vnitřních orgánů, proměňuje vzhled, zlepšuje hladinu energie a celkovou vitalitu.

Vytvořeno tak, aby jemně detoxikovalo a obnovilo rovnováhu. Doporučeno pro ty, kteří žijí sedavým způsobem života, nedostatečnou a nepravidelnou stravou, nedostatečným příjmem vlákniny a nezdravými praktikami.

 

Balení: 10 sáčků po 4gr 

Použití: Vložte 1 sáček do šálku, zalijte 300 ml horké vody nebo studené vody. Doba louhování: 3-5 minut.

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení: svíčkový keř- candle blush ( z Indonésie a Malajsie), černý čaj, nestravitelný dextrin, rooibos, prášek z plodů večernice vonné ( hesperis spp.), kolagenní peptid (získaný z ryb), prášek z bakterií mléčného kvašení, fruktooligosacharid, melilotus officinalis - komonice lékařská, mečík, moringa, směs koření a dalších bylin v různém poměru.

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.