5 hodnocení

Fast Pro Watter 2l

Voda, která obsahuje enzymy a rozpouští nežádoucí tuky

 
Momentálně nedostupné
Kód: 1759
Značka: Pro Labo Concept
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

K manipulaci s živou vodou, která se získává z hory Fuji, se používá patentovaná technologie. Fast Pro Water Gran Pro si zachovává svou přirozenou chuť a hladinu rozpuštěného kyslíku. Fast Pro Water obsahuje technologii Aquaporin. 

Co je Aquaporin? Je specializovaný protein umístěný v buněčné membráně buněk našeho těla. Aquaporiny zajišťují mechanismus zodpovědný za čerpání vody do a ven z buňky podle potřeby a udržují tak rovnovážnou koncentraci vody v buňkách a napomáhají tak správné funkci buněk. Aquaporiny jsou součástí velké rodiny hlavních vnitřních membránových proteinů. Proteiny tvoří póry nebo kanály v buněčné membráně a regulují složení vnitřku buňky. Aquaporiny objevil Peter Agre z Johns Hopkins University. Důležitost tohoto objevu podrtuje to, že za svůj objev obdržel v roce 2003 Nobelovu cenu v oblasti chemie.

Fast Pro Water byla vyvinuta pro podporu vašeho jídelníčku a je považována za účinného pomocníka v boji proti stárnutí. Továrna na vodu se nachází na úpatí hory Fuji a využívá patentovanou technologii čištění vody při úpravě přírodní pramenité vody vytékající z úpatí sopečné hory Fuji. Díky tomu je voda obohacena o celou řadu minerálů, které jsou důležité pro náš organismus. Přírodní voda hory Fuji prochází několika vrstvami lávy a geologie a byla během desetiletí přirozeně filtrována. Technika nezahřívání a filtrování vody při pokojové teplotě zachovává původní chuť, rozpuštěný kyslík ve vodě a čistou sladkost vody.

Aktivace enzymů je 1,64krát vyšší než u vody z kohoutku.

Obyvatelé japonského ostrova Okinawa mají velmi dlouhou délku života, i když často jedí vepřové maso. Jedním z nejdůležitějších příčin této dlouhověkosti byla právě voda pramenící v okolí hory Fuji. Okolí hory Fuji a ostrova s přilehlým korálovým útesem, je bohaté na minerály, zejména vápence. Pramenitá voda je tak od počátku obohacena o velké množství minerálů (vápník, hořčík), které je mnohem vyšší ve srovnání s klasickou vodou z pevniny.

Právě každodenní používání kvalitní vody s vysokým obsahem minerálních látek pomáhá vyrovnávat pH v těle zdejších lidí.

Produkt je vhodný pro půst pro dosažení nejlepšího efektu hubnutí. Nemáte totiž chut' k jídlu!

Balení: 2l 

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.