28 hodnocení

Esthe Pro Labo Seven Factor Proteoglycan Supplement Jelly

Jedna tato želé tyčinka obsahuje 7600 mcg proteoglykanů pocházejících z lososí chrupavky a 2000 mg nízkomolekulárního (900〜1100 Da) rybího kolagenu.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1920
Značka: Pro Labo Concept
2 400 Kč 2 086,96 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ pleti: Normální, Citlivá a suchá, Problémová (akné), Rozšířené póry, Kuperóza a rosacea, Pigmentové skvrny, Vrásky
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Oči, Rty, Obličej, Krk/dekolt, Vlasy, Ruce, Nohy, Tělo

 

Jedna tato želé tyčinka obsahuje 7600 mcg proteoglykanů pocházejících z lososí chrupavky a 2000 mg nízkomolekulárního (900〜1100 Da) rybího kolagenu.

 


 

Proteoglykany jsou nejužitečnější vysokomolekulární sloučeniny, které kompenzují svůj vlastní nedostatek v mezibuněčné vrstvě kůže a kloubů.

 

Booster na obličej obsahuje koncentrát proteoglykanů, které hydratují suchou pokožku a udržují ji hladkou a tónovanou.

 

Booster na obličej s proteoglykany se rychle a snadno vstřebává  a nezanechává na pleti žádné stopy!

 


 

Výhody:

  • pokud řešíte povislou pokožku - ceramidy
  • Zvyšuje růstový faktor epidermálních buněk
  • Stimuluje častou a rytmickou tvorbu nových buněk v těle
  • ovlivňuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové v těle

 

Kromě toho složení želé obsahuje:

rybí mikrokolagen, rýžové ceramidy, středně molekulární kyselinu nano-hyaluronovou, artyčokový extrakt cynaropikrin, organický extrakt z modré agáve, extrakty z pěti bylin (pačuli, šalvěj, Tilia miqueliana, Siraitia grosvenorii a hypericum erectum), enzymy ze 113 druhů ovoce a zeleniny, které prošly procesem enzymové fermentace.

Obsahuje organické sladidlo vyrobené lisováním šťávy z modré agáve organicky pěstované ve vesnici Teqila v Jalisco, Mexiko, jež je na seznamu světového dědictví. Jeho hodnota GI je pouze 21±4.

 


 

Konzumace pouze 1 tyčinky/den s použitím stopových prvků, které tvoří želé, naplní pokožku vlhkostí, obnoví její pevnost a pružnost a posílí klouby a imunitu.

 


 

Ovocná chuť s kyselostí, která může při dietě sloužit jako náhrada dezertu.

 

Neobsahuje žádná umělá aromata, barviva ani syntetická sladidla.

 

Vyrobeno v Japonsku podle japonských standardů kvality. Výrobek prošel všemi potřebnými testy a má certifikáty kvality a bezpečnosti.

 

Jak užívat:

Užívejte 1-2 tyčinky denně

 

Objem: 30 tyčinek po 20 g

 

Složení:

Fish collagen peptide (domestic production), apple juice, organic blue agave syrup, grape juice, lemon juice, western pear juice, apricot puree, dextrin, agar, konjac flour, herb extract (emmeiso, sage, bodaiju, lacanca, otogirisou), Salmon nasal cartilage extract containing proteoglycan, plant fermented liquid (crude sugar, apple, pineapple, radish, gobo, carrot, onion, shiitake, potato, green papaya, asparagus, sweet summer, strawberry, ichijiku, iyokan, green beans, udo, enoki only, Eringi, Ooba, Okura, Kaiwa, Persimmon, Kabu, Pumpkin, Califlower, Cabbage, Cucumber, Kinkan, Kumazasa, Green Leaf, Creson, Bitter gourd, Kogomi, Komatsuna, Konbu, Sweet potato, Satoimo, Sunny lettuce, Shitou, Shiso , Shimeji, Harukiku, Ginger, Juice, Zucchini, Tarame, Chingensai, Togan, Tomato, None, Nasu, Nanohana, Nameko, Nira, Juice, Nori, Hakusai, Parsley, Banana, Peaman, Hijiki, Wipe, Grape, prunes, broccoli, spinach, pork, maitake, mushrooms, oranges, mizuna, trefoil, myoga, melon, soybean sprouts, moroccoingen, moroheiya, yuzu, rakkyo, lemon, renkon, wakame, sashimi, uri, yurine, yomogi , Sprouting brown rice, Amaranthus, mochiawa, azuki beans, germ pressed barley, red rice, pressed mochi barley, black rice, hato barley, uruchi brown rice, mochi brown rice, soybeans, green soybeans, major death, black beans, black sesame, black mochiawa , Sage, Laurier, Olegano, Thyme, Dill, Peppermint, Sweet Basil, Majorum, Italian Parsley, Lemongrass, Lemon Concentrated Juice, Yuzu Juice, Grape Concentrated Juice, Plum Extract, Apple Concentrated Juice), Mixed Herb Extract (Guava, Holy) Basil, sesbania, lemon peel, amla, beinoki seeds), organic agaveinulin, ceramide-containing rice extract, artichoke leaf extract / citric acid, cyclodextrin, hyaluronic acid

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.