10 hodnocení

Esthe Pro Labo Liv-Blocker

Detoxikační doplněk stravy. Podpora jaterní funkce a imunity* pomohou vyrovnat se se škodlivými účinky alkoholu, tučných jídel a kouření.

Důležitá součást „Inner Care“*

Skladem (>5 ks)
Kód: 1725
2 200 Kč 1 964,29 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Liv Blocker* obsahuje vysoce čistý extrakt z kurkumy, který podporuje normální činnost jater. Stejně tak podporuje i fyziologii kardiovaskulárního systému. Hlavní patentovaná složka, Ceracurmin®, je přibližně 27krát více absorbující než konvenční kurkumin. Ceracurmin® absorbuje škodlivé toxiny a odstraňuje je z těla. Je důležitým antioxidantem!

 

Dále zvyšuje sekreci žluči a trávicích šťáv, zabraňuje tvorbě cholesterolových kamenů v játrech a žlučníku, stimuluje kontrakci žlučníku a působí hepatoprotektivně.

Tyto vlastnosti pomohou vyrovnat se se škodlivými účinky alkoholu, tučných jídel a kouření na trávicí trakt, a zejména játra.

Hepatoprotektiva jsou širokou skupinou přírodních látek s předpokládaným pozitivním, ochranným a regeneračním účinkem na jaterní buňku

Vyznačují se s velmi dobrou tolerancí a bezpečnostním profilem, osvědčeným tisíciletým užíváním.

 

Tyto vlastnosti pomohou vyrovnat se se škodlivými účinky alkoholu, tučných jídel a kouření na trávicí trakt, a zejména játra. Navíc obsahuje cysteinový peptid, artyčok, extrakt z fermentovaného ječmene.

Co je cysteinový peptid? 

Cystein je účinný antioxidant. Nejen, že vám posílí imunitu a obranyschopnost, ale hlavně vás ochrání před oxidačním stresem. Oxidační stres je pro nás v určité míře důležitý. Vyplavuje se zejména při fyzickém výkonu, a nutí buňky se lépe adaptovat a regenerovat. Oxidační stres však způsobuje i rychlejší stárnutí a stojí za vznikem mnoha civilizačních chorob. Tomu právě dokáže Cystein předejít a ochránit vás před všemi nežádoucími účinky již zmíněného oxidačního stresu.

 

 

Doporučená denní dávka: 3 kapsle denně – rozloženě do tří dávek nebo všechny zaráz zapijte vlažnou vodou, zeleninovou či ovocnou šťávou.

 

Aktivní látka Denní dávka ( 3 kapsle) 1,26 g.

Extrakt z kurkumy- kurkumin 180 mg

Cystein peptide 92,6 mg

Olej z jader hroznů 7 mg

Extrakt z listů artičoku 5 mg

Fermentovaný ječmen 5 mg

 

 25 g/  20 sáčků

Bez aditivních látek.

Složení: extrakt z kurkumy, cystein peptide z biotechnologie, škrob a dextrin (zahušťovadla), olej z jader hroznů, extrakt z listů artyčoku, fermentovaný ječmen, HPMC celulóza ( obal kapsle), oxid křemičitý ( protispékavá látka).

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy!

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!