24 hodnocení

Esthe Pro Labo Elastin W

Jak stárneme, naše tělo zastaví produkci elastinu

Skladem (>5 ks)
Kód: 1591
Značka: Pro Labo Concept
1 850 Kč 1 651,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Krásná, lesklá pokožka bez hlubokých vrásek, a především pokleslých kontur, které všechny tak nenávidíme, je svým způsobem zlatý grál středního věku.

Jednoduchá řešení jsou nefunkční a působí spíše jako „drahé placebo“. Podstatně efektivnější jsou způsoby, kdy se stimuluje syntéza elastinu. Věřte, že japonští biochemici moc dobře ví, co zabírá.

Doporučená denní dávka: 4 kapsle denně, ideálně rozdělte do dvou dávek ( 2krát 2).

Složení: extrakt ze zázvoru, vepřový elastin, škrob ( plnidlo) fermentovaná sója, proteoglykan, bovinní elastin, koenzym Q 10, L- cystein, nicacin, oxid křemičitý

( protispékavá látka),kalcium pantotenát,  lipoová kyselina ( obal kapsle- HPMC), karnitin, hesperidin, vitamin B6, B2, B1, kyselina listová a vitamin B 12.

Elastin je hlavní přísada v naší kůži, která pleť vypíná. Jak stárneme, naše tělo zastaví produkci elastinu, proto je pro pokožku stále těžší být napnutá. Elastin je látka, která je nejen v pokožce, ale také v tělesných orgánech zodpovědná za elasticitu, tedy pružnost.

Napomáhá tomu, aby byla kůže flexibilní, aniž by na ní zůstaly viditelné následky náhlého úbytku nebo zvýšení tělesné hmotnosti. 

Elastin je protein podobný kolagenu, který je hlavním komponentem elastických vláken. Patří mezi skleroproteiny, které jsou ve vodě a polárních chemikáliích nerozpustné. Obsahuje vysoký podíl glycinu, prolinu a alifatických aminokyselin. V důsledku jeho přítomnosti je tkáň pružná a elastická. Je složen ze sekvence přibližně 750 aminokyselin, která mu dodává charakterictický tvar.

Stěžejní úlohou prolinu je jeho účast na vzniku kolagenu. Díky tomu působí na obnovování chrupavek a našeho vaziva. Lví podíl má na dokonalé tvorbě kloubů a šlach, a to nejenom jako přímý strůjce vzniku kolagenu, ale i pro své preventivní vlastnosti. Díky tomu, že prolin vytváří prostorové struktury bílkovin, je naše tělo chráněno před zhroucením pojivových tkání. Kolagen, jakožto bílkovina zastoupená ze 70% v pokožce a 30% v našem těle, zodpovídá nejenom za stav našich pojivových tkání, ale také za kvalitu pokožky, zubů, cév, očí atd. To vše mimo jiné podtrhuje nesmírně důležitou úlohu prolinu, jako významného prvku ve stavbě kolagenu.

Kolagen a elastin rovněž zpevňují a vyživují nehty, omezuje tvorbu záděru. Elastin může být poškozen hned několika faktory, jsou to např. kouření, stres či hladina hormonů. 

Získali jsme "P-Elastin", který získal patent na malou molekulu. P-Elastin je elastin získaný ze zvířat extrahovaný z krevních cév prasat a je peptidizovaný. Je to velmi kvalitní přísada, protože jde o domácí surovinu a vysoce čistý elastin.

Bonito Elastin je ryba. Jeho cenný elastin extrahovaný z arteriálního bulbu bonita a lze jej odebrat pouze z ocasu. Jedná se o peptid, který je bezpečným přírodním materiálem vyrobeným enzymatickou úpravou a vyznačuje se vysokou propustností.

9 druhů podpůrných přísad v Elastinu W

 

 

V balení 36 g/ 120 kapslí

 

Obsah aktivních látek 

Účinná látka

Obsah aktivních látek v denní dávce

( 4 kapsle)

 

Extrakt ze zázvoru

 

75 mg

Elastin ( vepřový)

30 mg

Fermentované boby sóji s obsahem rodu Bacillus

27 mg

Niacin

17 mg

106% RVH

Proteoglykan-

Extrakt z lososové chrupavky

6,25 mg

Bovinní elastin

6,25 mg

Vitamin B5

5,4 mg

90% RVH

Vitamin B 6

1,95 mg

139% RVH

Vitamin B 2

1,2 mg

85%RVH

Vitamin B1

1,1 mg

100% RVH

Koenzym Q 10

0,75 mg

L- cystein

0,75 mg

Alfa Lipoová kyselina

0,75 mg

Karnitin

0,75 mg

 

 

Hesperidin

0,75 mg

Kyselina listová 

200 µg

100%RVH

Vitamin B12

2 µg

80% RVH

*RVH relativní výživová hodnota

 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy!

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

Ginger powder (domestically produced), porcine elastin peptide, starch, dextrin, fish elastin peptide, rice bran/soybean extract, fermented Bacillus natto, rapeseed hydrogenated oil, proteoglycan-containing salmon nasal cartilage extract, L-carnitine tartrate, coenzyme Q10, α - Lipoic acid/HPMC, L-cystine, niacin, fine silicon dioxide, calcium pantothenate, enzyme-treated hesperidin, V.B6, V.B2, V.B1, folic acid, V.B12

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.