6 hodnocení

Esthe Pro Labo CHARCOAL CLEANSE JELLY 7 KS

Čistící rutina pro celý organismus. Patentovaná technologie.

Účinná kombinace 2 typů černého uhlí.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1744
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 401,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Prémiové želé pro krásu, které obsahuje pečlivě vybrané dřevěné uhlí z červené borovice Ina a aktivní uhlí ze skořápek kokosových ořechů.
Tyto typy byly zdokonaleny výzkumem a vývojem zlepšit funkci adsorpce a absorpce.

Doplněk jemně působí na tělo, postupně ho zevnitř čistí od toxinů a škodlivého cholesterolu. Charcoal Cleanse Jelly  pomáhá kontrolovat vaši chuť k jídlu a dává vám pocit plnosti. Vhodné pro lidi, kteří často jedí tučná a sladká jídla, mají nevyváženou životosprávu.

  • Zdržte se používání tohoto výrobku, pokud jste těhotná nebo kojíte.
  • Nedoporučuje se pro děti.
  • Dřevěné uhlí může absorbovat složky léčiva. Proto se doporučuje 2 hodiny před a po léčiva nebo jakékoliv supplements neužívat.

Složení: ovocná šťávy (pomeranč, mandarinka Onshu, jablko- ovoce má původ v Japonsku, agávový sirup, organický agávový inulin, dřevěné uhlí z červené borovice Ina, aktivní uhlí z kokosových skořápek, agar (zahušťovadlo), konjaková mouka (zahušťovadlo), prášek z kůry Yuzu,  kyselina citronová (regulátor kyselosti)

.

Dávkování: 1 až 2 balenní během dne 

7 balení po 10gr 

7 sáčků po 10 g

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy!

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.