3 hodnocení

Esthe Pro Labo Krill Oil

Krill oil  je doplněk stravy, který obsahuje olej získávaný z antarktického krilu. Je bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin, fosfolipidů, cholinu a astaxanthinu, které dohromady pozitivně působí na činnost mozku, srdce, játra, oči a klouby.

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1525
Značka: Pro Labo Concept
1 800 Kč 1 607,14 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

 "KRILL OIL GRAN PRO" je výživový doplněk antarktického krilu z čisté vody Antarktického oceánu.

 Zajišťuje efektivní vstřebávání „Omega 3 (DHA, EPA)“, esenciální mastné kyseliny, jež je pro člověka prospěšné.

 


 

Není však snadné jej přijímat z naší každodenní stravy a lidské tělo si jej nedokáže vyrobit. Díky úpravě měkkých kapslí vyrobených z ryb je tato OMEGA THREE 100% čistým krilovým olejem bez umělých barviv, vůní, konzervantů a dalších chemických rozpouštědel. Omega 3 obsažené v antarktickém krillu mají fosfolipidové vlastnosti, které přispívají k naší kráse a zdraví.

 

Více než 40 % fosfolipidů s vysokou afinitou Fosfolipid je nejen jednou z hlavních složek všech částí našeho těla, ale také živinou, která pomáhá doplňovat naše tělo tukem a bílkovinami. Fosfolipid, také známý jako lecitin, je běžně považován za živinu.

 

Obecně je rybí tuk bohatý na DHA a EPA, ale neobsahuje téměř žádné fosfolipidy.

 

Krillový olej obsahuje více než 40 % fosfolipidů a pyšní se následujícími dvěma vlastnostmi: jak hydrofilní, tak lipofilní (amfifilní), se schopností kombinovat do esenciální mastné kyseliny "Omega-3".

 

 

Stal se proto hitem na americkém zdravotnickém trhu a postupně se mezi lidmi prosazuje.

Omega 3 mastná kyselina je jednou z esenciálních mastných kyselin, které potřebujeme a obvykle ji můžeme přijímat pouze z naší každodenní stravy.

Obecně přijímáme omega 3 konzumací ryb nebo živin extrahovaných z rybího tuku. Tyto omega 3 se nazývají "triglyceridy Omega 3". Jejich afinita k vodě, konkrétně hydrofilita, je slabá.

 

 

„Omega-3 vázaná na fosfolipidy“ obsažená v krilovém oleji může být účinně rozpuštěna emulgací fosfolipidů.

V poslední době také vědci provedli mnoho studií o udržování krásy, zdraví a formování postavy, takže krilový olej se rázem stal středem zájmu.

 

Omega-3 mastné kyseliny hrají velkou roli ve funkci buněčné membrány a vývoji mozku a očí. Optimalizace jejich příjmu přináší řadu výhod, včetně snížení rizika srdečních onemocnění a možného omezení zánětlivých stavů, jako je např. revmatoidní artritida.

 

 

 


 

OMEGA 6 MASTNÉ KYSELINY PŘI SPRÁVNÉM POMĚRU KONZUMACE MAJÍ BLAHODÁRNÝ VLIV NA NAŠE ZDRAVÍ

 

    • Omega 6 mastné kyseliny jsou takzvané polynenasycené mastné kyseliny, do kterých se řadí také Omega 3.
    • Omega 6 jsou pro naše tělo nezbytné. Protože naše tělo nemá enzymy, které by je produkovaly, musíme je získat ze stravy.
    • Omega 6 nenasycené mastné kyseliny jsou pro naše zdraví zcela nezbytné. Spolu s Omega 3 mastnými kyselinami hrají klíčovou roli pro správnou funkci mozku, jeho normální vývoj a růst. Také pomáhají stimulovat obnovu kůže a růst vlasů. Podporují zdraví kostí a reprodukční soustavu.
    • Krillový olej reguluje zánět kloubů.

 

Dávkování: Užívejte 2 - 4 kapsle denně s jídlem, anebo po jídle. Zapijte vodou nebo jiným studeným nápojem. Nežvýkejte.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

4 tobolky obsahují: Osfolipidy 416 mg, EPA 124,8 mg, DHA 57,2 mg, Astaxanthin 104 mcg, ostatní omega-3 mastné kyseliny 46,8 mg.

Balení: 120 tobolek 

Složení:

Krill oil (Krill extract),gelatin(fish-derived),glycerin

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.