1 hodnocení

Esthe Pro Labo Vitamin C

Esthe Pro Labo Vitamin C Premium - 2 000 mg vitamínu C  - 100 citronů v jedné dávce.

Momentálně nedostupné
Kód: 1781
Značka: Pro Labo Concept
1 300 Kč 1 160,71 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
229522b80896370e835525029772fb05
Novinka Vegan

Vitamínový doplněk profesionální kvality od japonské značky Esthe Pro Labo. Prémiový vitamínový doplněk Esthe Pro Labo Vitamin C se liší od masově vyráběných vitamínů svým výhradně přírodním vysoce kvalitním složením, bez použití levných syntetických analogů vitamínů, které se následně špatně vstřebávají do našeho těla.

Vitamín C  odvozený z kukuřice je syntetizován z glukózy, která se nachází v kukuřici. Tento proces umožňuje masovou produkci vitamínu C, která je ekonomičtější a efektivnější. Jedna porce obsahuje 2000 mg vitamínu C, což odpovídá 100 citronům. Doplněk plně dodává tělu potřebnou dávku vitaminu C, aktivuje imunitní systém, je účinný při prevenci nachlazení a virových onemocnění, pomáhá tělu lépe vstřebávat železo, příznivě působí na stav pokožky a stimuluje činnost žláz s vnitřní sekrecí. Neobsahuje GMO, cukr, chemické přísady a dochucovadla.

- Posiluje imunitní systém
- Urychluje hojení ran
- Podílí se na krvetvorbě a normalizuje propustnost kapilár
- Má antiaterosklerotický účinek
- Je nezbytný pro syntézu kolagenu
- Zrychluje metabolismus
- Odstraňuje toxiny a těžké kovy z těla
- Zlepšuje produkci žluči
- Snižuje riziko zhoubných nádorů
- Zpomaluje stárnutí

 

Způsob aplikace: prášek lze užívat zředěný vodou nebo jinými nápoji. Lze přidat do jogurtu nebo mléka. Užívejte 1 tyčinku denně.

Balení: 30ks po 2,2gr 

Složení: maltodextrin, vitamin C of natural origin

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy.  Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Není určeno pro děti mladší 15 let.

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.