1 hodnocení

Esthe Pro Labo Salt Coco Cookies Plain

Bezlepkové slané sušenky s příchutí citronu, balení 60g.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1793
Značka: Pro Labo Concept
250 Kč 223,21 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
Esthe Pro Labo Salt Coco Cookies Plain
Novinka Vegan

Bezlepkové sušenky s příchutícitronů se vyrábí ze škrobu ze ságové palmy, který se také používá jako základní potravina na tropických ostrovech, a bezlepkové rýže z Niigaty. Obsahuje kokos, který je charakteristický svou sladkou a jemnou vůní, prášek z quinoy, který je oblíbený jako superpotravina.
Nepoužívá žádný z typů ingrediencí, jako jsou složky živočišného původu, vejce, máslo, umělá aromata a barviva. 

 

Škrob ze ságové palmy je velmi ceněn pro své výživové vlastnosti a široké využití v kuchyni. Je bohatý na sacharidy a poskytuje rychlý zdroj energie. Díky své jemné chuti a hladké textuře je ideální pro přípravu různých pokrmů, včetně dezertů, pudinků a tradičních asijských jídel, jako je ságo.

Kromě toho je bezlepkový, což ho činí vhodným pro osoby s celiakií nebo intolerancí na lepek. V tradiční medicíně se někdy používá i jako prostředek proti zažívacím potížím. Celkově je škrob ze ságové palmy vysoce hodnotnou surovinou, která nachází uplatnění v mnoha kulinářských a zdravotních kontextech.

 

Použili jsme "organický agávový cukr" vyrobený z ekologicky pěstované modré agáve z čeledi agáve a "organický kokosový cukr" získaný z ekologicky pěstovaných pupenů kokosových květů a vyrobený tradičními metodami.

Organický agávový cukr je velmi ceněn pro své specifické vlastnosti a výhody oproti tradičním sladidlům. Tento přírodní sladidlo se získává z rostliny agáve a je známý svým nízkým glykemickým indexem, což znamená, že způsobuje pomalejší nárůst hladiny cukru v krvi ve srovnání s běžným cukrem. To ho činí vhodným sladidlem pro osoby s diabetem nebo pro ty, kteří si hlídají hladinu cukru v krvi.

Kromě toho je agávový cukr bohatý na fruktózu a obsahuje i některé minerály, jako je vápník a draslík.

 

100% mořská voda v moři poblíž Izu Oshima
Používá tradiční mořskou sůl

Používáme pouze čistou mořskou vodu nesenou proudem Kuroshio ve vodách poblíž Izu Oshima, používáme mořskou sůl, která byla koncentrována a krystalizována jedinečnou výrobní metodou tradiční v Japonsku, která využívá sílu přírody, jako je slunce, vítr a oheň.

 

 

Nutriční hodnoty:

60g

Energy 319kcal, Protein 1.7g, Lipid 18.00g, Carbohydrate 38.0g(Carb 36.8g, Dietary Fiber 1.1g), Sodium 0.39mg

 

Složení:

Škrob (palma sága) (vyrobeno v Japonsku), organický jedlý palmový olej, rýžová mouka, kokosový cukr, Bio agávový cukr, Kokos (nebělený), Quinoa prášek, Sůl

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.