1 hodnocení

Herbzyme Water Orax BOX 1Oks

Herbzyme 113 Fast Water je již nachystaný v praktických porcích, které můžete jednoduše vložit do kabelky, batohu či auta. Ať už jste na cestách, v práci nebo doma, stačí jen otevřít a vychutnat si okamžité osvěžení.

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1929
Značka: Pro Labo Concept
1 400 Kč 1 250 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
80220358 e206 44cc 99f6 bc0a06885a11
Novinka Tip Vegan

Proč je Herbzyme Water 113 tak výjimečný? Protože kombinuje to nejlepší z přírody a tradiční japonské moudrosti s převratnou vědeckou technologií. Tento fermentovaný rostlinný extrakt obsahuje neuvěřitelných 113 druhů japonské zeleniny, ovoce, granátové jablíčko, houby, obiloviny, mořské řasy.

 smíchaných s patentovanou Fast Water. Tato jedinečná kombinace ingrediencí je dvakrát fermentována tradičními metodami v cypřišových sudech, což zajišťuje maximální zachování živin a bioaktivních látek.

A co je Fast Water? Je to voda získávaná z hory Fuji, využívající patentovanou technologii Aquaporin. Aquaporiny jsou specializované proteiny, které regulují přenos vody do a z buněk našeho těla, čímž zajišťují optimální hydrataci a správnou funkci buněk. Tato technologie byla oceněna Nobelovou cenou za chemii, což jen podtrhuje její význam a účinnost.

 

Granátové jablko má mnoho pozitivních účinků na naše zdraví. Zde je několik hlavních přínosů:

1. Bohaté na antioxidanty: Granátové jablko je bohaté na antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály.

2. Protizánětlivé vlastnosti: Granátové jablko má silné protizánětlivé účinky, které mohou pomoci snížit záněty v těle.

3. Podpora zdraví srdce: Konzumace granátového jablka může přispět ke snížení krevního tlaku, snížení hladiny cholesterolu a zlepšení celkového zdraví srdce.

4. Zlepšení trávení: Granátové jablko obsahuje vlákninu, která podporuje zdravé trávení a může pomoci při problémech jako je zácpa.

5. Podpora imunitního systému: Vysoký obsah vitamínu C v granátovém jablku posiluje imunitní systém a pomáhá tělu bránit se infekcím.

6. Antibakteriální a antivirové účinky: Některé studie naznačují, že granátové jablko může mít antibakteriální a antivirové vlastnosti, které mohou pomoci bojovat proti různým infekcím.

7. Podpora zdraví pokožky a vlasů: Antioxidanty a vitamíny v granátovém jablku mohou přispět k lepšímu zdraví pokožky a vlasů.

8. Proti rakovině: Některé studie naznačují, že látky obsažené v granátovém jablku mohou mít protirakovinné účinky, zejména proti rakovině prostaty a prsu.

 

Obsah: 10 balení po 40ml

Složení: jablko, ananas, ředkev daikon, koncentrát šťávy z granátového jablka, ovocné extrakty, koncentrát citronové šťávy, šťáva yuzu, hroznová šťáva. Plant fermentation liquid (raw sugar (produced in Japan). Fast Water. 

Energy: 25.2 kcal, Protein: 0g, Fat: 0g, Carbohydrate: 6.28g, Salt: 0.002g 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření.

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.