1 hodnocení

Herbzyme Water Ginger BOX 10ks

Herbzyme 113 Fast Water je již nachystaný v praktických porcích, které můžete jednoduše vložit do kabelky, batohu či auta. Ať už jste na cestách, v práci nebo doma, stačí jen otevřít a vychutnat si okamžité osvěžení.

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1799
Značka: Pro Labo Concept
1 400 Kč 1 250 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
bfa26375 1b1c 487b 94c2 5497e9c0ce75
Novinka Tip Vegan

Proč je Herbzyme Water 113 tak výjimečný? Protože kombinuje to nejlepší z přírody a tradiční japonské moudrosti s převratnou vědeckou technologií. Tento fermentovaný rostlinný extrakt obsahuje neuvěřitelných 113 druhů japonské zeleniny, ovoce, zázvorový extrakt. citrus Yuzu.

 smíchaných s patentovanou Fast Water. Tato jedinečná kombinace ingrediencí je dvakrát fermentována tradičními metodami v cypřišových sudech, což zajišťuje maximální zachování živin a bioaktivních látek.

A co je Fast Water? Je to voda získávaná z hory Fuji, využívající patentovanou technologii Aquaporin. Aquaporiny jsou specializované proteiny, které regulují přenos vody do a z buněk našeho těla, čímž zajišťují optimální hydrataci a správnou funkci buněk. Tato technologie byla oceněna Nobelovou cenou za chemii, což jen podtrhuje její význam a účinnost.

 

Příchut' Ginger - Zázvor 

1. Protizánětlivé vlastnosti: Zázvor může pomoci snížit zánět v těle, což je užitečné zejména při bolestech spojených s artritidou nebo svalovými zraněními.

2. Zlepšení trávení: Zázvor stimuluje produkci trávicích enzymů, což pomáhá rozkládat potravu a usnadňuje trávení. Také redukuje nadýmání a plynatost.

3. Podpora imunitního systému: Díky svým antioxidačním vlastnostem může zázvor posílit imunitní systém a chránit tělo před infekcemi.

4. Snížení krevního tlaku: Látka zvaná gingerol v zázvoru pomáhá rozšiřovat cévy a snižovat krevní tlak, čímž podporuje zdraví srdce.

5. Antivirové vlastnosti: Zázvor má silné antivirové vlastnosti, které mohou pomoci při nachlazení a chřipce, snižuje příznaky jako bolest v krku a zánět.

6. Boj proti bolesti a zánětu: Díky svým protizánětlivým vlastnostem může zázvor pomoci snížit bolest spojenou s artritidou, migrénami nebo svalovým napětím.

7. Regulace hladiny cukru v krvi: Zázvor zlepšuje citlivost na inzulín a pomáhá snížit hladinu cukru v krvi, což je užitečné pro lidi trpící cukrovkou nebo hledající prevenci tohoto onemocnění.

8. Podpora hubnutí: Zázvor má termogenní účinky, které mohou zvýšit rychlost metabolismu a pomoci spálit kalorie efektivněji.

9. Zmírnění nevolnosti a zvracení: Zázvor je známý svou schopností zmírnit nevolnost a zvracení, což je užitečné například při cestovní nevolnosti, ranní nevolnosti během těhotenství nebo při chemoterapii.

10. Boj proti stresu a úzkosti: Zázvor může pomoci uklidnit mysl a tělo, což je užitečné při stresu a úzkosti. Podporuje zdravý spánek a pomáhá při boji s nespavostí.

 

Obsah: 10 balení po 40ml

Složení: jablko, ananas, ředkev daikon, zázvor, koncentrát citronové šťávy, šťáva yuzu, koncentrát hroznové šťávy, extrakt ze švestek ume, koncentrát jablečné šťávy (obsahuje sójové boby, jablka, banány a sezam). Plant fermentation liquid (raw sugar (produced in Japan). Fast Water. 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření.

Energy: 26.0 kcal, Protein: 0g, Fat: 0g, Carbohydrate: 6.52g, Salt: 0.002g 

 

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.