2 hodnocení

Hakko Stream Herb Tea Gran Pro

Čaj s vlastní fermentační technologií s 21 druhů bylin, aktivní složky obohacenými látkami.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1926
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 401,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Bylinný čaj s unikátní směsí speciálně fermentovaných čajových lístků a pečlivě vybraných naklíčených zrn. Na bázi hluboce praženého ječmene mísí 26 druhů nekofeinových přísad, jako jsou čajové lístky fermentované houbou Tempeh, Houttuynia Cordate, list mispule, světlice barviřská, pelyněk. Podpora v boji proti stárnutí a každodenní podpora zdravého životního stylu. Čaj má jemnou, bylinnou chut a je bez kofeinu.

Ale to, co odlišuje bylinkový čaj Hakko Stream od Esthe Pro Labo, je jeho mimořádná směs bylin, včetně dokudami, listů, světlice barvířské a pelyňku. Tyto známé, zdravé rostliny jsou odborně kombinovány, aby vytvořily osvěžující a povzbuzující chuť, takže se budete cítit revitalizováni s každým douškem.

Tento čaj je zvláště doporučován těm, kteří si uvědomují vliv „věku“ a „návyků životního stylu“ na jejich krásu a zdraví. Ať už hledáte omlazení pleti, posílení imunitního systému nebo si jen dopřejete chvilku relaxace, tento čaj je dokonalým společníkem.

Balení: 10 sáčků po 4gr 

Použití: Vložte 1 sáček do šálku, zalijte 300 ml horké vody nebo studené vody. Doba louhování: 3-5 minut.

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. 

 

Složení: Ječmen (japonský), Fermentovaná Houttuynia Cordata, Lopuch, Sušená houba Shitake, Cibulová slupka, Pomerančová slupka, Mugwort, naklíčený ječmen, naklíčené černé sójové boby, Naklíčená Senna obtusifolia, Naklíčený ječmen, Cassia Nomame, Ma-trimony vinný list, Red Adzuki bean černý zázvor, kořen pampelišky, kdoule čínská, fermentovaná kurkuma, fermentovaný list moruše, fermentovaný Gymnema Silvestre, fermentovaný list mispule, fermentovaný čaj Tochu, fermentovaný světlice barviřská, fermentovaný odpad ze sójového tvarohu, fermentovaný pelynëk, fermentovaná jehlice. Částečně obsahující sojové boby.

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.