18 hodnocení

Esthe Pro Labo Triple Cutter - Chocolate

Tato čokoláda bez pocitu viny je také ideální pro ty, kteří se snaží žít zdravým životním stylem a tělem zejména v době, kdy máte chuť na něco sladkého!

Skladem (>5 ks)
Kód: 1531
Značka: Pro Labo Concept
700 Kč 625 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

 

Tato čokoláda bez pocitu viny je také ideální pro ty, kteří se snaží žít zdravým životním stylem a tělem zejména v době, kdy máte chuť na něco sladkého!

 

S nízkým GI zvané Modrá agáve a hodně vlákniny.

 

 • 76% čistého kakaa bez hořké chuti
 • bez mléčných výrobků
 • obsahuje velmi oblíbený „Triple Cutter Gran Pro“ pro přidání podpory těla, protože obsahuje dietní vlákninu, která je pro tělo velmi prospěšná.
 • obsahuje inulin (rozpustná vláknina) "Čokoláda s trojitým kráječem bez viny" Čokoláda na podporu těla, která důkladně prosazuje "Guilt-Free"

 

Hlavní ingredience „Čtyři složky pro podporu těla“ eliminují „Nevyvážené stravovací návyky“.

 

Na základě luxusní "Couverture čokolády", která obsahuje 76% kakaových polyfenolů, jsou smíchány pečlivě vybraná přírodní sladidla s nízkým GI a vysoce kvalitní dietní vláknina.

 

Navíc důsledně sledována kvalita bez použití jakéhokoli lepku, umělých sladidel, emulgátorů atd.

 

Vychutnejte si hloubku a bohatou chuť každé čokolády nejvyšší třídy.

 

"Triple Cutter" 3 hlavní složky: Neopuntia, FenFiber, Phaseolamin

 

Obsahuje přírodní sladidlo s nízkým GI (23) "organický agávový cukr", ve vodě rozpustnou vlákninu "organický agáve inulin", "Couverture čokoláda", která prošla přísnými mezinárodními normami (Kakao 76 % )

 

 • Bez bílého cukru nebo umělých sladidel
 • Bez barviv
 • Bez použití emulgátoru
 • Bez parfemace
 • Bez konzervantů
 • Bez živočišného tuku
 • Bez transmastných kyselin
 • Bez cholesterolu
 • Bez lepku

 

Obsah: 3,5g - 20 kusů v balení 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. 

 

Složení:

Cacao mass (manufactured in Ghana), cacao butter, organic agave sugar, organic agave inulin, prickly pear powder, fenugreek seed extract, navy bean extract, Acacia Dietary Fiber,  Nutrition Facts 【Per one box (70g)】 Calories 459kcal, Protein 4.6g, Fat 39.2g, Saturated Fatty Acids 23.0g, Trans-Fatty Acids 0g, Cholesterol 0mg, Carbohydrate 24.6g, Sugar 19.0g, Dietary Fiber 5.6g, Sodium 0.00mg, Cacao Polyphenols 810mg

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.