29 hodnocení

Fast Pro Watter 500ml

Voda, která obsahuje enzymy a rozpouští nežádoucí tuky

Skladem (>5 ks)
Kód: 1686
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

K manipulaci s živou vodou, která se získává z hory Fuji, se používá patentovaná technologie. Fast Pro Water Gran Pro si zachovává svou přirozenou chuť a hladinu rozpuštěného kyslíku. Fast Pro Water obsahuje technologii Aquaporin. 

Co je Aquaporin? Je specializovaný protein umístěný v buněčné membráně buněk našeho těla. Aquaporiny zajišťují mechanismus zodpovědný za čerpání vody do a ven z buňky podle potřeby a udržují tak rovnovážnou koncentraci vody v buňkách a napomáhají tak správné funkci buněk. Aquaporiny jsou součástí velké rodiny hlavních vnitřních membránových proteinů. Proteiny tvoří póry nebo kanály v buněčné membráně a regulují složení vnitřku buňky. Aquaporiny objevil Peter Agre z Johns Hopkins University. Důležitost tohoto objevu podrtuje to, že za svůj objev obdržel v roce 2003 Nobelovu cenu v oblasti chemie.

Fast Pro Water byla vyvinuta pro podporu vašeho jídelníčku a je považována za účinného pomocníka v boji proti stárnutí. Továrna na vodu se nachází na úpatí hory Fuji a využívá patentovanou technologii čištění vody při úpravě přírodní pramenité vody vytékající z úpatí sopečné hory Fuji. Díky tomu je voda obohacena o celou řadu minerálů, které jsou důležité pro náš organismus. Přírodní voda hory Fuji prochází několika vrstvami lávy a geologie a byla během desetiletí přirozeně filtrována. Technika nezahřívání a filtrování vody při pokojové teplotě zachovává původní chuť, rozpuštěný kyslík ve vodě a čistou sladkost vody.

Aktivace enzymů je 1,64krát vyšší než u vody z kohoutku.

Obyvatelé japonského ostrova Okinawa mají velmi dlouhou délku života, i když často jedí vepřové maso. Jedním z nejdůležitějších příčin této dlouhověkosti byla právě voda pramenící v okolí hory Fuji. Okolí hory Fuji a ostrova s přilehlým korálovým útesem, je bohaté na minerály, zejména vápence. Pramenitá voda je tak od počátku obohacena o velké množství minerálů (vápník, hořčík), které je mnohem vyšší ve srovnání s klasickou vodou z pevniny.

Právě každodenní používání kvalitní vody s vysokým obsahem minerálních látek pomáhá vyrovnávat pH v těle zdejších lidí.

Produkt je vhodný pro půst pro dosažení nejlepšího efektu hubnutí. Nemáte totiž chut' k jídlu!

 

Balení: 500 ml

Složení: přírodní pramenitá voda vytékající z úpatí hory Fuji.