5 hodnocení

Fast Pro Watter 500ml

Skladem (>5 ks)
Kód: 1686
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

K manipulaci s živou vodou, která se získává z hory Fuji, se používá patentovaná technologie. Fast Pro Water Gran Pro si zachovává svou přirozenou chuť a hladinu rozpuštěného kyslíku. Fast Pro Water obsahuje technologii Aquaporin. 

Co je Aquaporin? Je specializovaný protein umístěný v buněčné membráně tělesných buněk.Vytváří mechanismus zodpovědný za čerpání vody do a ven z buňky podle potřeby. Aquaporiny jsou součástí velké rodiny hlavních vnitřních proteinů, proteinů, které tvoří póry nebo kanály v buněčné membráně, a pracují na regulaci složení vnitřku buňky. Aquaporin objevil Peter Agm z Johns Hopkins University v1992. Angl získal za svůj objev Nobelovu cenu z roku 2003 v chemii.

Fast Pro Water byla vyvinuta pro podporu vašeho jídelníčku a je považována za účinného pomocníka v boji proti stárnutí. Továrna na vodu se nachází na úpatí hory Fuji a využívá patentovanou technologii čištění vody při úpravě přírodní pramenité vody vytékající z úpatí hory Fuji. Přírodní voda hory Fuji prochází několika vrstvami lávy a geologie a byla během desetiletí přirozeně filtrována. Technika nezahřívání a filtrování vody při pokojové teplotě pomůže zachovat původní chuť, rozpuštěný kyslík ve vodě a čistou sladkost vody.

Obyvatelé japonského ostrova Okinawa mají velmi dlouhou délku života, i když často jedí vepřové maso. Důvod, který vědci zkoumali, zjistili, že hlavní příčinou, která na to měla největší vliv, byla „voda“. Ostrov Okinawa leží na korálovém útesu, takže zdejší geologie obsahuje hodně vápence, takže ve vodě je mnoho minerálů jako vápník, hořčík atd., které jsou mnohonásobně vyšší než voda na souši. Právě každodenní používání dobré vody s vysokým obsahem minerálních látek pomáhá vyrovnávat PH v těle zdejších lidí, i když množství masa, které denně přijme, je velmi velké.

Produkt je vhodný pro půst pro dosažení nejlepšího efektu hubnutí. Nemáte totiž chut' k jídlu!

Balení: 500 ml