2 hodnocení

Esthe Pro Labo Protein Natura Gran Pro Cocoa

Zlepšete svou výživu, přijměte svou pohodu a vychutnejte si dobrotu Esthe Pro Labo Protein Natura Gran Pro s každým douškem.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1817
Značka: Pro Labo Concept
2 000 Kč 1 785,71 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
Esthe Pro Labo Protein Natura Gran Pro Cocoa
Tip Vegan

Esthe Pro Labo Protein Natura Gran Pro (kakao) je 100% přírodní rostlinný proteinový nápoj, který poskytuje výživu bez výčitek a vyživuje tělo, uspokojuje vaši krásu, zdraví a různé nutriční potřeby.

Tato směs bez přísad, vytvořená s pečlivou péčí, se skládá ze tří druhů pečlivě vybraných rostlinných bílkovin v kombinaci s harmonickou směsí devíti výživných superpotravin a organického agageinu, ve vodě rozpustné vlákniny získané z organických rostlin agáve.

Díky třem druhům rostlinných bílkovin: hrachovému proteinu, sójovému proteinu a proteinu z naklíčené hnědé rýže poskytuje tento nápoj dobře zaoblený aminokyselinový profil, který podporuje regeneraci svalů a podporuje zdravé složení těla. Ať už jste sportovec, který se snaží zlepšit svůj výkon, nebo jedinec, který usiluje o vyváženou stravu, tento nápoj bohatý na bílkoviny nabízí živiny, po kterých vaše tělo touží.

Kromě obsahu bílkovin je Esthe Pro Labo Protein Natura Gran Pro obohacen o devět superpotravin, které byly pečlivě vybrány pro svou výjimečnou nutriční hodnotu:

+ Bílé Chiashido: Superpotravina s vynikající nutriční rovnováhou a známá také jako "zázračné jídlo"

+ Glukomannan: Ve vodě rozpustná vláknina, která absorbuje a bobtná vodu

+ Agabeinulin: Ve vodě rozpustná vláknina vyrobená z organických kmenů modré agáve

+ Agávový cukr: Organické sladidlo, které podporuje stravovací návyky ※Organický certifikát JAS

+ Směs superpotravin: Použití amarantu bohatého na živiny, quinoy, maca atd.

+ Zelená a žlutá zeleninová směs: Použití domácí brokolice, kapusty, špenátu, komatsuny atd.

+ Koncentrát extraktu z koji na zrno: Dvojitě fermentovaný koncentrovaný extraktový prášek se 2 druhy rostlinného koji fermentovaného a kultivovaného

+ Euglena Glasiris: Použití fermentovaného prášku Euglena, který vlastní výrobní metodou dosahuje vyšší nutriční hodnoty a kvality

+ Organický agávein: ve vodě rozpustná vláknina, přispívá k nutričnímu bohatství tohoto nápoje. Pomáhá při trávení, podporuje pocit sytosti a podporuje zdravá střeva, takže je ideální volbou pro ty, kteří chtějí udržet vyvážený trávicí systém.

 

Tyto superpotraviny plné vitamínů, minerálů a antioxidantů působí synergicky, podporují vaši celkovou pohodu a přispívají k zářivé pleti.

Zlepšete svou výživu, přijměte svou pohodu a vychutnejte si dobrotu Esthe Pro Labo Protein Natura Gran Pro s každým douškem.

 

Dodává se ve 3 lahodných příchutích: Matcha, Kakao, Ovesné vločky Černý sezam Kinako

Jak používat: 30 g (cca 3,5 polévkové lžíce) proteinového prášku rozpusťte ve 150 ml – 200 ml vody nebo sójového mléka

Porce (30g) 

Calories 111.00kcal, Protein 14.07g, Total Fat 2.16g (Saturated Fat 0.34g, Trans Fat 0g), Cholesterol 0mg, Total Carbs 10.83g (Sugar 6.87g, Dietary Fiber 3.96g), Sodium 0.35g, Calcium 288mg, Magnesium 147mg. 

Balení: 840 gr 

Složení: Pea protein (manufactured in Belgium), organic agave sugar, soy protein, sprouted brown rice protein, organic agave inulin, cocoa powder, dolomite, white chia seed, glucomannan, malted rice extract concentrate, kale, moringa, broccoli, sweet potato, maca, Euglena gracilis fermented product, amaranth, quinoa, goji berry, chia seed, baobab, spinach, Japanese mustard spinach, hemp seed, bitter melon, angelica keiskei, mulberry leaf

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.