2 hodnocení

Esthe Pro Labo HGH Premium

Suplement pro longevity životní styl. Směs L-aminokyselin.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1787
Značka: Pro Labo Concept
3 800 Kč 3 392,86 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
32387.580@2x
Novinka Vegan

ESTHE PRO LABO HGH Premium Anti-Aging Complex je doplněk vytvořený jako výsledek dlouholetého výzkumu růstového hormonu. Vyvážený komplex pro nápravu stavu. Díky síle aminokyselin (arginin, lysin, ornitin) podporuje krásu a mládí zevnitř.

 

U dětí je růstový hormon zodpovědný za normální růst a u dospělých snižuje hladinu tělesného tuku, pomáhá budovat silné kosti, udržuje zdravé orgány a rozvíjí svalovou hmotu. Po 30. roce života se však množství růstového hormonu produkovaného tělem výrazně snižuje. V důsledku toho se objevují známky stárnutí (únava, ztráta paměti, snížená sexuální touha, přibývání na váze, vrásky, vysoký krevní tlak, úbytek svalové hmoty). Ale když se hladiny růstového hormonu doplní a vrátí se na "mladou" úroveň, známky stárnutí zmizí.

Pro další uvolnění potenciálu populárního růstového hormonu použila společnost Esthe Pro Labo jedinečný vzorec k obnovení krásy i zdraví. Zdrojem této krásy je růstový hormon a klíčem ke změně vzhledu je "přístup zevnitř".

 

HGH Premium se liší od běžných doplňků HGH, které jsou založeny na počtu aminokyselin. Obsahuje pečlivě vybranou jedinečnou kombinaci ingrediencí, která obsahuje L-aminokyseliny a koriguje stav organismu. Bez ohledu na to, jak dobré jsou ingredience, nedosáhnete požadovaných výsledků, pokud nebudete věnovat velkou pozornost jejich kombinaci a množství. S HGH Premium dosáhla značka Esthe Pro Labo své zlaté rovnováhy, která vám umožní pocítit jasný rozdíl s jinými podobnými doplňky a zachovává a udržuje krásu a zdraví.

 

L-ornitin je druh aminokyseliny, která podporuje zdraví celého těla. Podporuje odbourávání tuků, zvyšuje svalovou hmotu při fyzické námaze. Pomáhá v procesech obnovy jaterních buněk s různými jaterními patologiemi.

Extrakt z maca je bohatý na železo a esenciální aminokyseliny, které jsou stavebními kameny bílkovin. Jedná se o přírodní antidepresivum, které snižuje úzkost, zvedá náladu a zvyšuje duševní výkonnost. Tonizuje tělo a účinně bojuje proti chronickému únavovému syndromu.

GABA (kyselina gama-aminomáselná (GABA)) je druh aminokyseliny podporující krásu, má schopnost snižovat krevní tlak, stimulovat metabolismus, okysličovat mozek, zvyšovat duševní produktivitu, zlepšovat paměť a pomáhat zlepšovat krevní oběh v celém těle.

L-lysin je stavebním kamenem pro tvorbu bílkovin v těle. Je to jedna z aminokyselin, která pomáhá produkovat kolagen.

L-arginin je druh aminokyseliny, která chrání tělo, pomáhá normalizovat krevní tlak a snižovat tvorbu aterosklerotických plátů, účinně ovlivňuje růst svalové tkáně, pomáhá spalovat tuky a zvyšuje fyzickou vytrvalost.

α-GPC, složka získaná ze sójových bobů, která je široce zapojena do lidského těla, podporuje buněčné membrány a pomáhá předcházet kognitivnímu poklesu.

Komplex se doporučuje těm, kteří si chtějí zachovat svou krásu a prodloužit mládí, dostat se do formy, pečovat o tělo zevnitř a udržet si zdraví, ale také dobít energii a být veselí a aktivní.

 

Složení: Redukovaný maltózový sirup (vyrobeno v Japonsku), extrakt z maca (extrakt z maca, dextrin), hnědý cukr, hydrochlorid L-ornitinu, GABA, α-GPC (glycerofosfocholin) (obsahuje slad), sladový výtažek, L-arginin, kyselina citronová, hydrochlorid L-lysinu, vitamín C, nikotinamid, aroma, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2.

Balení: 30 sáčků po 10gr

Doporučená dávka: 1 až 3 sáčky denně během jídla.

32.20kcal, Protein 2.66g, Fa t0g, Carbohydrate 5.39g, Sodium 0.001g

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.