6 hodnocení

Esthe Pro labo E - Bright

Koncentrát látek pro všechny, kteří jsou zatížení moderní dobou a jejími dopady.

Podpora oční sítnice

Skladem (>5 ks)
Kód: 1741
Značka: Pro Labo Concept
1 500 Kč 1 339,29 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

E-Bright je doplněk stravy z borůvek a luteinu pro váš zrak.

Proč je modré světlo obrazovek monitorů, televizí nebo smartphonů, pro naše oči tak škodlivé.

Dlouhodobé vystavení modrému světlu může způsobit poškození sítnice a přispívá k věkem podmíněné makulární degeneraci, která může vést až ke ztrátě zraku. Je dokázáno, že modré světlo působící na člověka v nočních hodinách potlačuje vylučování melatoninu, který je zásadní pro zdravý spánek.

Nadměrné používání digitálních zařízení způsobuje tzv. “digitální únavu očí”. Hlavními příznaky jsou rozmazané vidění, obtížné zaostřování, suché a podrážděné oči, bolest hlavy, šíje a zad. Digitální únava očí již předstihla dosud nejrozšířenější počítačový problém, kterým je syndrom karpálního tunelu.

 V jedné tobolce  je obsaženo 160 mg borůvky, která obsahuje antokyany - fialový pigment 

Za modré zbarvení borůvek je zodpovědný další zástupce ze skupiny antokyanů, tak zvaný delfinidin, který působí mimo jiné blahodárně na náš zrak. Pokud vás trápí vyschlé a unavené oči, stačí používat denně E - Bright a uvidíte, že únava očí odezní do pár dnů.

Co jsou antokyany?

Antokyany jsou zajímavou skupinou látek s pozitivním účinkem na lidské zdraví, o kterých se zase tak často nemluví. Tyto antokyanové pigmenty jsou přítomny v různých druzích ovoce, zeleniny, ale také obilovin či okopanin. Nejhojněji jsou zastoupeny v různých bobulovitých plodech.

Rostliny si antokyany vytváří z důvodu jejich ochrany před vnějšími negativními vlivy. Antokyany však nejsou prospěšné jen pro rostliny, ale také pro člověka. Vykazují totiž antioxidační účinky, díky kterým jsou schopné eliminovat vznik volných radikálů, a tak zabraňovat vzniku karcinogenů.

Další důležitá složka je lutein z měsíčku 20 mg, žlutý pigment 

Lutein je významný antioxidant, který řadíme do skupiny karotenoidů. Nejvíce luteinu se nachází zejména v sítnici a žluté skvrně, která je zodpovědná za centrální vidění. Právě lutein hraje ochranou roli proti oxidačnímu poškození oka volnými radikály. Dostatečný příjem luteinu zlepšuje vidění a snižuje riziko vzniku šedého zákalu a dalších degenerativních očních chorob (např. makulární degenerace). Kromě přínosu pro náš zrak má lutein blahodárné účinky i pro pokožku a kardiovaskulární systém.

 

Doporučená denní dávka: užívejte jednu kapsličku denně a zapíjejte ji vodou, bylinkovým čajem či ovocnou šťávou. Účinné látky se lépe vstřebávají, pokud konzumujete E- Bright s jídlem.

 

Obsach aktivních látek v denní dávce 600 mg / 1 kapsle

Extrakt z borůvek z toho antokyany 160 mg - 43 mg

Extrakt z řasy Hematococcus 12O mg

Extrakt z měsíčku lékařského s luteinem 20 mg

 

Složení: Extrakt z borůvky (vyrobeno v Japonsku), světlicový olej, jedlý lněný olej, extrakt z měsíčku lékařského, rafinovaný rybí olej s obsahem DHA a EPA, extrakt z hematokokových řas, tokotrienol, MCT, olej/želatina, glycerin, včelí vosk, dunaliella karoten, rostlinný lecitin (ze sóji)

Nedoporučuje se pokud máte potravinovou alergii na složky.
Pokud jste těhotná nebo kojíte a užíváte léky,  poraďte se se svým lékařem. 

 

Balení: 3O kapslí

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.