Neohodnoceno

Collagen Facial Herb Tea Gran Pro

Speciální čajová směs, která obsahuje aktivní složky. Pomáhá k mladistvému vzhledu každý den.

Skladem (5 ks)
Kód: 1716
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 391,30 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

ESTHE PRO LABO Collagen Facial Herb Tea Gran Pro — Jedinečný bylinný čaj s nulovou kalorickou směsí péče o pleť, která obsahuje kosmetické složky, které se časem vytrácejí v důsledku nezdravých každodenních návyků, stresu, UV záření atd.

Obsahuje bylinky, které obsahují ingredience nezbytné pro vytvoření krásné a čisté pleti s 25 kosmetických ingrediencí včetně kolagenu, kyseliny hyaluronové, kyseliny fluvorové, koenzymu Q-10 — Speciální směs vyvinutá pro podporu krásy zevnitř!

Tento čaj má lahodnou broskvovou chuť s tóny růže, šípku a citronové trávy.

Balení: 10 sáčků po 4gr 

Použití: Vložte 1 sáček do šálku, zalijte 300 ml horké vody nebo studené vody. Doba louhování: 3-5 minut

 

Složení: Black tea (Kenya), pu-erh tea, rosehip, sprouted pearl barley, rose flower, banzakura, lemongrass, evening primrose, hibiscus, stevia leaf, collagen peptide (derived from fish), prune extract powder, cat's claw extract, coenzyme Q10, humin Extract, soybean germ extract/fragrance, L-arginine, L-cystine, vitamin B2, niacin, calcium pantothenate, vitamin B6, hyaluronic acid, (contains soybeans)

 

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.