Neohodnoceno

Collagen Facial Herb Tea Gran Pro

Směs látek formulovaná japonskými technology tak, aby podpořila rejuvenaci naší pokožky, včetně pokožky vlasové. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1716
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 401,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

ESTHE PRO LABO Collagen Facial Herb Tea Gran Pro — Jedinečný bylinný čaj s nulovou kalorickou směsí péče o pleť, která obsahuje kosmetické složky, které se časem vytrácejí v důsledku nezdravých každodenních návyků, stresu, UV záření atd.

Obsahuje bylinky, které obsahují ingredience nezbytné pro vytvoření krásné a čisté pleti s 25 kosmetických ingrediencí včetně kolagenu, kyseliny hyaluronové, kyseliny fluvorové, koenzymu Q-10 — Speciální směs vyvinutá pro podporu krásy zevnitř!

Tento čaj má lahodnou broskvovou chuť s tóny růže, šípku a citronové trávy.

Balení: 10 sáčků po 4gr 

Doporučená denní dávka: 1-2 sáčky pro chvíle odpočinku. Soustřeďte se na svoje tělo a myšlenky a vnímejte jemnou péči, kterou čaj nabízí. Midnset na sebepéči je důležitější, než si myslíte.

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. 

 

Složení: Černý čaj (Keňa), čaj Puar, šípky, včelí med, květ růže, čaj typu banzakuro, citronová tráva, pupalka dvouletá, ibišek, list stévie, olivový list, maté čaj, jasmín, čaj, fermentované dokudami- Touleň srdčitá, naklíčená hnědá rýže, kořen pampelišky, nigari- japonská sůl, kolagenní peptid (získaný z ryb), extrakt ze švestky, kultura lactobacillus, Vilcacora, koenzym Q10, L-arginin, kyselina hyaluronová, extrakt ze sójových klíčků, aroma broskve.

 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.