2 hodnocení

Caramel Detoc Herb Tea Gran Pro

Japonsko a „longevity“ těla i duše jsou pojmy, které k sobě patří už po tisíce let. Nejen tělesná

dlouhověkost, ale i ta duševní musí jít ruku v ruce, v souladu. Jedno bez druhého postrádá smyslu.

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 1928
Značka: Pro Labo Concept
450 Kč 401,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Podpora metabolismu cukrů a tuků.

Vlivem různých faktorů, jako je nedostatek pohybu, nepravidelný životní styl a neuspořšdané stravovací návyky, má naše tělo tendenci ukládat toxiny, zadržovat vodu a zbytečně příbírat. G-Detoc Herb Tea je lahodnou směsí 64 zdraví prospěšných bylin a koření, které vám pomohou pečovat o vaši siluetu, podporují odvodnění a napomáhají v hubnutí. Idealní pro ty, kteří chtějí pečovat o svou siluetu a vychutnávat lahodný bylinný čaj s jemou karamelovou chutí.

Moringa podporuje zdravou hladinu krevního cukru, **extrakt z cibule s obsahem izothiokyanátů

podporuje metabolismus tuků a fyziologickou funkci cév.

 

Příprava nápoje: vložte 1 sáček do šálku, zalijte 300 ml horké či teplé vody, počkejte asi 3 až 5 minut,

vyjměte sáček a obsah vypijte.

Doporučená denní dávka: 1-2 sáčky pro chvíle odpočinku. Soustřeďte se na svoje tělo a na to, jak se

cítíte.

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. 

 

Balení: 10 sáčků po 4gr 

 

Složení: Senna Alata (Indonésie, Malajsie atd.), černý řaj, nestravitelný dextrin, šípky, rooibos, prášek z plodů svlačec, kolagenový peptid (ziskaný z ryb), prášek z bakterií mléčného kvašení, fruktooligosacharid, melilot, zítřejší list, mečovka, moringa, kapusta, koriander, cibulový extrakt, kůra z mandarinky, oregano, kardamom, kmin, nové koření, skořice, zázvor, badyán, kurkuma, šalvej, tymián, fenykl, bobkový list, křen, mrkev, bílý sezam, horčičný prášek, rozmarýn, sladká paprika, paprika, muškátový květ, kmín, zelený pepř, celer, kopr, růžový pepř, majoránka, švestkovy prach, muškátovy oříšek, bazalka, citronová tráva, medunka, ginkgo mouka, česnek, petržel, pískavice, estragon, japonský pepř, činský pepř, hřebíček, anýz, bilý pepř, černý pepř, lipa, měsíček lékářský, heřmánek, máta peprná, / vůně (KARAMEL), (včetně některých sezamových semínek)

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.