119 hodnocení

Esthe Pro Labo Triple Cutter

Spalování tuků, proti obezitě, proti tukům, proti cukrovce, inhibuje štěpení cukrů, vstřebává sacharidy a dodává tělu prospěšné živiny.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1519
Značka: Pro Labo Concept
2 200 Kč 1 964,29 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

 

 

Aby se Esthe Pro Labo vypořádal s mastnou stravou, použil NeOputina 600 mg a FenFiber.

 

Prášek ze sušených listů kaktusu Nopal má vlákninu bohatou na živiny zvanou NeFenFiber a NeOmicel. Jedná se o látku schopnou absorbovat „oleje“ a „tuky“ v potravinách.

 


 

Je považován za účinný doplněk výživy pro kontrolu hmotnosti.

 


 

Fen Fiber je esence extrahovaná ze semen pískavice řeckého sena.

 

Vláknina galaktomannanu je rozpustná ve vodě, má vysokou absorpční účinnost, je důležitou složkou, obsahuje více než 90 % vlákniny.

 

Phaseolamin velmi účinná a dobře známá kombinovaná složka „sacharidů“. Phaseolamin byl zkoumán a vyvíjen ve Spojených státech od počátku 40. let 20. století, extrahován z bobů cove, jako složka, která může pomoci pečovat o tělo.

 

Kromě toho bylo přidáno také Arabino, aby se vypořádalo s "cukrem".

 

Arbino je známé jako přísada pro péči o zdraví. L-Arabino se vyrábí z kukuřičných slupek, podporuje enzym sacharázu. Jako rostlinný sacharid je Japonci uznáván jako přísada do zdravé výživy.

 

Funkce:

  • Eliminace a odstranění tuků
  • Proti obezitě
  • Předcházet onemocnění tuku v krvi
  • Antidiabetes
  • Inhibuje štěpení cukru do těla
  • Inhibuje absorpci sacharidů
  • Doplňte 21 tělu prospěšných živin
  • Je potravinou, která pomáhá formovat postavu

 


 

Tento produkt je určen pro:

Spalování tuků, proti obezitě, proti tukům, proti cukrovce, inhibuje štěpení cukrů, vstřebává sacharidy a dodává tělu prospěšné živiny.

 


Dávkování: 1 až 2 denně před jídlem. Doporučujeme nasypat pod jazyk a nebo sáček smýchejte s vodou a vypijte. 

 

Obsah balení:

3 gramy x 30ks

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

NeOpuntia, Plant Dietary Fiber (Polydextrose, Acacia Dietary Fiber), White-Kidney Bean Extract, Fenugreek Seed Extract, Dextrin (Indigestible Dextrin, Cluster Dextrin), Yuzu Powder (Dextrin, Yuzu Citron Skin), Oligosaccharides, Mushroom Chitosan, Carius Forres Collie Extract, Lactobacillus Bifidus Powder, Spore of Lactobacillus, Salacia Reticulata Extract Powder, L-Ornithine, Brewer’s Yeast, Raw coffee beans extract, Cacao extract, Champignon Extract Powder, Green tea extract, Trehalose, Flavor, Sweetener (Arabinose), Acidulant Citrus Acid (Sucularose), L-ValinL-Leucine, L-Isoleucine

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.