Reference zákaznic

Daniela Peštová

Když jsem v létě hledala nějaký dobrý kosmetický salon, ptala jsem se všech kolem - kamarádek, v agentuře, vizážistů v práci. Tipů jsem dostala víc, ale jedno jméno se tam objevovalo vícekrát. @femmemiracletoxlounge a jejich @miracletoxcz ošetření, které je podobné mezoterapii. Jen na rozdíl od té klasické je šetrnější a hlavně neinvazivní! A to je něco, na co já slyším☝️ A podle těch před a po fotkách, které jsem měla možnost vidět, si myslím, že tu nejsem naposled

Daniela Peštová

Naďa Vidolová Brabcová

Holky, vím, že je 4h ráno, ale jsem úplně nadšená. Nějak nemůžu spát a ze zvědavsti jsem vstala a mrkla do zrdcadla, protože jsem si včera aplikovala ty krémečky, co jsme dostaly.... What the hell...moje pleť je úplně rozzářená a napjatá, jako že jsem po výplních :) Ještě jak jsem měla ty ranky po tom spálení z peelingu (jak jsem vám psala), to je všechno pryč, úplně krásně...nechápu.

Naďa Vidolová Brabcová

Veronika Maršová

Je to opravdu láska na celý život :) Jedno vyzkoušení ampulí a druhý den super efekt. Kamarádky si myslely, že jsem si nechala natajno vypnout vrásky kolem očí. Pleť omládla pocitem i vzhledově. Už mám druhou várku ampulí, sérum i krém používám 3 dny a bomba. Mám i masku, ještě jsem nepoužila, ale chystám se. Jsem hrooozně náročná a tohle je opravdu top top top a děkuji :) #miracletox

Veronika Maršová

 

Nikola K

Dobrý den! Dneska mi od vás přišel balíček, ze kterého mám velkou radost. Už půl roku používám vaši kosmetiku Miracletox a úplně mi změnila pleť. Pro mě velký zázrak, který jsem si zamilovala. Chtěla jsem se zeptat na jednu věc, která mi dnes provonila celý byt kvůli tomu, jak balíček od vás nádherně voněl. Můžu se zeptat na tu vůni...?

Nikola K.

Z našeho messengeru

Vaše produkty by měl vyzkoušet každý. Pak by pochopil, že není třeba mít doma milion flaštiček, ale že stačí jen pár těch, co opravdu fungují a hlavně hned! ...a to jsou tyto Vaše. Jste top a děkujem za super videa a rady. Starejte se o nás tak hezky dál!

Z našeho messengeru

Z našeho messengeru

Krásný dobrý den, paní Hano, moje objednávka už dorazila. Děkuji za dárečky :). Chtěla jsem ještě napsat, že to velmi hezky balíte, je milá kartička s poděkováním i příjemně voňavý papír. Vše vypadá velice elegantně. Je prostě radost i tu objednávku od Vás rozbalovat!

Z našeho messengeru

 

Z našeho messengeru

Dobrý den. Ozývám se po delší době, ale musím Vám říct, že kombinace ampulí Miracletox a toniku + krému Cellstory je neskutečná! Takovou pleť jsem nikdy neměla - černé tečky pryč, menší póry a pleť krádně projasněná. Děkuji za vše :)

Z našeho messengeru

Z našeho messengeru

Dobrý večer, chcela by som poďakovať za darečky, ktoré som dnes objavila v balíku. A tiež za to, čo pre nás všetky robíte. Velké ďakujem, dámy :)

Z našeho messengeru