9 hodnocení

HERBZYME113 GRANPRO Plain

Fermentovaný rostlinný extrakt ze 113ti druhů japonské zeleniny, ovoce, bylinek, mořských řas, hub, obilí a ingrediencí pečlivě vybraných na základě místa výroby, způsobu hospodaření a čerstvosti.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1546
Značka: Pro Labo Concept
2 800 Kč 2 434,78 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

Fermentovaný rostlinný extrakt ze 113ti druhů japonské zeleniny, ovoce, bylinek, mořských řas, hub, obilí a ingrediencí pečlivě vybraných na základě místa výroby, způsobu hospodaření a čerstvosti.

 


 

Tyto ingredience jsou dvakrát fermentovány tradičními japonskými metodami s použitím cypřišových sudů.

Extrakce fermentovaného rostlinného likéru se zpracovává pomocí nerafinovaného cukru z Kikaijima, který je bohatý na minerály.

98% je koncentrovaný fermentovaný rostlinný roztok, zředěný vodou a bez přídavku oligosacharidů k ředění.

 


 

Zavázali jsme se k vysoce kvalitnímu výběru ingrediencí a vyváženosti míchání a jsme odhodláni poskytovat lahodné fermentované rostlinné enzymové nápoje bez fermentovaného zápachu.

 

Jde o lahodný nápoj, i když je koncentrace enzymů vysoká.

 

Kromě toho se nepoužívají žádné přísady, jako jsou konzervační látky, barviva, vůně a umělá sladidla.

 

  • Podpora Dietary Balance
  • Výživová podpora během „půstu“
  • Podporuje zvýšení metabolismu
  • Podpora pro zlepšení prostředí pro zdraví střev

 

Složení:

Rostlinná fermentovaná tekutina [nerafinované cukry, kořenová zelenina, ovoce (včetně jablek a banánů), listová zelenina, ovocné plodiny, stonková zelenina, květinová zelenina, houby, citrusové plody, mořské řasy, obiloviny (včetně sójových bobů)], koncentrovaná citronová šťáva, yuzu citron šťáva, hroznová koncentrovaná šťáva, švestkový extrakt, jablečná koncentrovaná šťáva

 

Výživové údaje na 20ml:

Kalorie: 42,4kcal Protein 0.04g Fat 0,00g Carbohydrates 10,58g Sodium 3,36mg

 

Použití: po otevření doporučujeme skladovat  v lednici 

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.