19 hodnocení

Esthe Pro Labo Herbzyme113 Orax

Bez enzymů to nikdy nešlo a nepůjde !

Superkoncentrovaný vysoce kvalitní rostlinný fermentovaný enzymový nápoj speciálně pro antioxidační účely péče o stárnutí.

Balení 500ml.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1543
Značka: Pro Labo Concept
1 800 Kč 1 607,14 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

Superkoncentrovaný vysoce kvalitní rostlinný fermentovaný enzymový nápoj speciálně pro antioxidační účely péče o stárnutí.

 

Tento nápoj se zaměřuje na podporu předcházení riziku oxidace využitím síly fermentovaného 113ti druhů japonského ovoce, zeleniny, bylinek, hub, mořských řas a obilovin. Oxidace je jedním z hlavních rizik, které podporuje rychlost stárnutí.

 


 

Tento nápoj má vysokou hodnotu ORAC, což je index pro měření antioxidační aktivity v potravinách.

ORAC je zkratka pro Oxygen Radical Absorbance Capacity a je to hodnota založená na údajích Ministerstva zemědělství USA a Národního institutu pro stárnutí v USA.

Tato hodnota se používá jako kritérium pro antioxidační aktivitu v potravinách .

 


 

Tento enzymatický nápoj je určen k celkové podpoře péče o stárnutí a k podpoře dobrého střevního prostředí.

 

Co vlastně jsou enzymy?

Součást správného trávení jsou enzymy.  Ačkoli by nás to možná ani nenapadlo, enzymy jsou nezbytné pro téměř každou reakci, ke které v našem těle dochází. Enzymy pomáhají při transportu molekul, metabolických procesech, trávení potravy i vstřebávání živin. Ve skutečnosti jednou z hlavních funkcí trávicích enzymů je štěpení živin, aby mohly být absorbovány do krevního oběhu. Tyto specifické bílkoviny se liší nejen svým tvarem, ale především funkcí, kterou v těle mají na starost. Každý organismus produkuje trávicí enzymy, ale někdy se vlivem chronického stresu, kouření, alkoholu, špatné stravynebo pokročilého věku, můžeme dostat do stavu, kdy organismus neprodukuje dostatečné množství těchto enzymů.

 

Trávicí enzymy jsou komplexní bílkoviny, které pomáhají rozkládat potravu na menší molekuly. Jsou to v podstatě takové katalyzátory, které urychlují chemické procesy trávení. Každá ze skupin živin (sacharidy, tuky, bílkoviny) musí být rozdělena na menší molekuly. Pouze tyto molekuly poté mohou překročit střevní stěnu a dostat se do krevního oběhu, pro následné využití. Bez trávicích enzymů bychom nebyli schopni vstřebat žádnou z živin v naší stravě. Jinými slovy, trávicí enzymy nejsou jen prospěšné, jsou pro fungování organismu naprosto nezbytné. Proč? Protože z komplexních potravin tvoří menší sloučeniny, včetně aminokyselin, mastných kyselin, cholesterolu, jednoduchých cukrů a nukleových kyselin (které pomáhají vytvářet DNA).

 

Sladká a kyselá ovocná chuť pochází z chutného granátového jablka a lesních plodů.

 

Proč si vybrat právě Herbzyme 113? Nechte se přesvědčit:

  1. Přírodní podpora trávení: S Herbzyme 113 získáte přírodní a šetrnou podporu pro vaše trávicí funkce, což vám pomůže cítit se lépe po každém jídle.

  2. Zvýšená absorpce živin: Optimální trávení znamená lepší využití živin z vaší stravy. S Herbzyme 113 se můžete těšit na zvýšenou vitalitu a energii díky efektivnější absorpci.

  3. Flexibilní použití: Ať už preferujete Herbzyme 113 užívat ráno, po snídani, nebo před hlavním jídlem, náš produkt se snadno přizpůsobí vašemu individuálnímu životnímu stylu. 

  4. Přirozená detoxikace: Kromě podpory trávení Herbzyme 113 napomáhá i k přirozenému procesu detoxikace vašeho těla, čímž přispívá k celkovému pocitu lehkosti a pohody. Vhodný při půstu.

  5. Snadné použití: S přibalenou odměrkou a jednoduchým návodem k použití je Herbzyme 113 snadno integrovatelný do vašeho každodenního režimu, což z něj činí bezproblémovou cestu k lepšímu zdraví.

Objevte sílu přírody s Herbzyme 113 a udělejte první krok k lepšímu trávení a celkové pohodě ještě dnes. Protože si vaše tělo zaslouží to nejlepší.

 

Vyhněte se vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření, po otevření dobře uzavřete zátkou, skladujte v chladničce a spotřebujte co nejdříve.

 

Jak používat:  po otevření obalu vytáhněte láhev a přibalenou odměrku 20ml. Ať už si Herbzyme 113 vychutnáte ráno na lačno pro maximální účinek, po snídani pro jemnou podporu během dne, nebo před hlavním jídlem, aby vaše tělo lépe zpracovalo přijímané živiny a nebo i místo večeře.

 

 

Vyhněte se vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření.

 

 

Jak používat:  po otevření obalu vytáhněte láhev a přibalenou odměrku 20ml. Ať už si Herbzyme 113 vychutnáte ráno na lačno pro maximální účinek, po snídani pro jemnou podporu během dne, nebo před hlavním jídlem, aby vaše tělo lépe zpracovalo přijímané živiny a nebo i místo večeře. Herbzyme 113 je tu, aby se přizpůsobil vašim potřebám a harmonicky se začlenil do vašeho denního režimu.

 

Výživové údaje:

Energię: 41,8kcal, Protein: 0,08g, Fat: 0,00g , Carbohydrates: 10,36g, Sodium: 2,4mg

 

Použití: po otevření doporučujeme skladovat v lednici.

 

Složení:

Rostlinná fermentovaná tekutina [nerafinované cukry, kořenová zelenina, ovoce (včetně jablek a banánů), listová zelenina, ovocné plodiny, stonková zelenina, květinová zelenina, houby, citrusové plody, mořské řasy, obiloviny (včetně sójových bobů)], koncentrovaná šťáva z granátového jablka, ovocný koncentrát šťáva (hroznová, granátové jablko, mangostana, kustovnice čínská, borůvka, aronie, brusinka, jablko, borůvka) citronová koncentrovaná šťáva, yuzu citronová šťáva, hroznová koncentrovaná šťáva, švestkový extrakt, jablečná koncentrovaná šťáva

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.