10 hodnocení

HERBZYME113 GRANPRO. Orax

Superkoncentrovaný vysoce kvalitní rostlinný fermentovaný enzymový nápoj speciálně pro antioxidační účely péče o stárnutí.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1543
Značka: Pro Labo Concept
2 800 Kč 2 434,78 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

Superkoncentrovaný vysoce kvalitní rostlinný fermentovaný enzymový nápoj speciálně pro antioxidační účely péče o stárnutí.

 

Tento nápoj se zaměřuje na podporu předcházení riziku oxidace využitím síly fermentovaného 113ti druhů japonského ovoce, zeleniny, bylinek, hub, mořských řas a obilovin. Oxidace je jedním z hlavních rizik, které podporuje rychlost stárnutí.

 


 

Tento nápoj má vysokou hodnotu ORAC, což je index pro měření antioxidační aktivity v potravinách.

ORAC je zkratka pro Oxygen Radical Absorbance Capacity a je to hodnota založená na údajích Ministerstva zemědělství USA a Národního institutu pro stárnutí v USA.

Tato hodnota se používá jako kritérium pro antioxidační aktivitu v potravinách .

 


 

Tento enzymatický nápoj je určen k celkové podpoře péče o stárnutí a k podpoře dobrého střevního prostředí.

 

Sladká a kyselá ovocná chuť pochází z chutného granátového jablka a lesních plodů.

 

Vyhněte se vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření.

Po otevření pevně uzavřete uzávěr a uchovávejte v chladničce.

 

 

Výživové údaje:

Energię: 41,8kcal, Protein: 0,08g, Fat: 0,00g , Carbohydrates: 10,36g, Sodium: 2,4mg

 

Použití: po otevření doporučujeme skladovat v lednici 

 

Složení:

Rostlinná fermentovaná tekutina [nerafinované cukry, kořenová zelenina, ovoce (včetně jablek a banánů), listová zelenina, ovocné plodiny, stonková zelenina, květinová zelenina, houby, citrusové plody, mořské řasy, obiloviny (včetně sójových bobů)], koncentrovaná šťáva z granátového jablka, ovocný koncentrát šťáva (hroznová, granátové jablko, mangostana, kustovnice čínská, borůvka, aronie, brusinka, jablko, borůvka) citronová koncentrovaná šťáva, yuzu citronová šťáva, hroznová koncentrovaná šťáva, švestkový extrakt, jablečná koncentrovaná šťáva

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.