35 hodnocení

Esthe Pro Labo Women’s EST

Jedná se o vitamínové želé, které pomáhá udržovat rytmus a rovnováhu těla u žen starších 30 let. 

Obsahuje i přírodní fytoestrogen!

Skladem (>5 ks)
Kód: 1513
Značka: Pro Labo Concept
2 300 Kč 2 053,57 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

 

Jedná se o vitamínové želé, které pomáhá udržovat rytmus a rovnováhu těla žen starších 30 let.

 


 

Esthe Pro Labo vytvořilo unikátní produkt zaměřený na prevenci nežádoucích věkových změn v ženském těle, zachování krásy, zdraví žen a plné funkce mozku.

 


 

Společné studie Tokijské lékařské univerzity a soukromých laboratoří Esthe Pro Labo provedly klinické testy na unikátním a vzácném organismu – houbě Hanabiratake (Sparassis Crispa), která roste na ostrově Hokkaido.

 

Houba se skládá z více než 40 % beta-glukanů typu 1-3, které mají nejvyšší imunomodulační vlastnosti (aktivují imunitní systém těla k boji s různými nemocemi).

Má také příznivý vliv na hormonální zdraví žen, mozkovou aktivitu a krevní tlak.

 

 

  • Odborníci společnosti vzali dále také 125 druhů rostlinných složek a použili na ně speciální metodu mléčného kvašení uvnitř cypřišových sudů.
  • Tato metoda umožňuje tělu zachovat všechny vzácné vitamíny a minerály rostlinných složek, bez použití vysokých teplot, umělých přísad a cukru.
  • Enzymy těchto pečlivě vybraných rostlin regulují a pečují o celé tělo i vnější krásu ženy, dodávají potřebné stopové prvky a vitamíny. Vzhledem k tomu, že konzistence želé se v těle snadno a přirozeně vstřebává, je lépe stravitelná než syntetická forma vitamínových doplňků.

 

Produkt má sladkokyselou chuť ovocného džemu. Výrobek prošel všemi potřebnými klinickými testy a má certifikáty kvality a bezpečnosti.

 

Jak používat:

1 sáček denně kdykoliv

 

Obsah:

30 sáčků po 6 gramech

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

Fermented vegetable enzymes (made in Japan) (raw sugar, apple, pineapple, radish, burdock root, carrot, onion, potato, shiitake mushroom, banana, lotus root, garlic, tea leaves, cabbage, ginger, shiso, spinach, Chinese chive, asparagus, rubbish, Maitake, myoga, mung bean sprouts, long yam, butterbur, Japanese mustard spinach, loquat, cherry, cod sprout, mango, avocado, grape, enoki mushroom, tomato, green bean, melon, strawberry, grapefruit, kiwifruit, wakame seaweed, broccoli, cauliflower, brussels sprouts , eggplant, green pepper, mandarin orange, sweet summer, kumquat, iyokan, lemon, yuzu, kabosu, cucumber, red paprika, yellow paprika, orange paprika, Turnip, pumpkin, fig, papaya, green papaya, yam, parsley, green onion, lettuce, pomegranate, radish, watercress, mustard greens, Chinese cabbage, tsumami greens, rape blossoms, arugula, mizuna, bonito greens, peach, pear, watermelon, plum, shallot , okra, bitter gourd, kumazasa, green shiso, garland chrysanthemum, salad greens, green leaf, purple cabbage, broccoli sprout, alfalfa sprout, lettuce, cress sprout, sunny lettuce, persimmon, blueberry, raspberry, ashitaba, beet, cherry tomato, mitsuba, chervil , moroheiya, zucchini, sweet potato, shimeji mushrooms, nameko mushrooms, oyster mushrooms, crispa sprouts, king oyster mushrooms, shallots, udo, shishito peppers, scallions, soy bean sprouts, Moroccan green beans, lily bulbs, mugwort, sweet potatoes, red beans, cucumbers, black sesame seeds, rosemary, basil, oregano, sage), prune extract, indigestible dextrin, sparassis crispa powder, (includes traces of: soybeans, apples, bananas, peaches, kiwifruit, yams, and sesame)

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.