15 hodnocení

Esthe Pro Labo Multi Mineral Medium

 

Veškeré aktivní látky mají jednu Achillovu patu a tou je vstřebatelnost. Japonští technologové naformulovali produkt, který obsahuje minerální látky, které díky chelátovým formám jsou 100% využitelně pro organismus.

12 druhů minerálů nezbytné pro naše zdraví!

Skladem (>5 ks)
Kód: 1594
Značka: Pro Labo Concept
1 850 Kč 1 651,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept

Minerální látky jsou pro lidský organismus důležité tak jako sacharidy nebo bílkoviny. Organismus potřebuje k růstu a vývoji 22 druhů minerálních látek, které si není schopen vytvářet ve vlastním těle, ale je musíme přijímat potravinami.

Jsou stavebními prvky kostí a zubů, řídí rovnováhu v těle, činnost srdce a zažívacího systému, regulují látkovou přeměnu a jsou nezbytné pro optimální funkce nervů a svalů.

Nejdůležitější minerály  "Multi-Mineral Premium" 12 druhů minerálů, jako je hořčík, hemové železo, zinek, vápník, selen, měd', jod, mangan, chrom, molybden a křemík.  Křemík je složka, kterou si tělo nedokáže vyrobit. Používáme rostlinný křemík získaný z „domácích rýžových slupek“, které jsou bohaté na živiny a méně zatěžují organismus.

 

Účinná látka

Obsah aktivních látek v denní dávce %

( 6 kapslí)

 

 

Relativní výživové hodnoty

Hořčík

105,6 mg

 

28

Zinek

36,6 mg

360

Železo z hemu

16,2 mg

114

Mangan

12 mg

600

Měď

3 mg

300

Jód

1105 µg

736

Selen

266 µg

484

Chrom

220 µg

550

Molybden

128 µg

256

 

 

Používání: 3 až 6 tobolek denně

Balení: 180 tobolek 

Složení:

Dolomite (Manufactured in Germany), Zinc-containing yeast, beer yeast, manganese-containing yeast, selenium-containing yeast, chromium-containing yeast, iodine-containing yeast, copper-containing yeast, hardened canola oil, Molybdenum-containing yeast, Rice husk silicon powder, Heme iron (from pig), HPMC, magnesium oxide

Vyhněte se vysokým teplotám a přímému slunečnímu záření.

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.