23 hodnocení

Esthe Pro Labo Heat Enzyme

Přijměte unikátní tradiční metodu duální fermentace „enzymu“, který je extrahován z 60 druhů zeleniny, ovoce a mořských řas, bez přidání jakékoli vody.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1510
Značka: Pro Labo Concept
1 850 Kč 1 651,79 Kč bez DPH
Kategorie: Pro Labo Concept
? Typ produktu: Výživové doplňky
? Určené na: Tělo

 

Přijměte unikátní tradiční metodu duální fermentace „enzymu“, který je extrahován z 60 druhů zeleniny, ovoce a mořských řas, bez přidání jakékoli vody.

 

Enzymové extrakty jsou vyrobeny jako prášek, metodou „Low Temperature Drying Method“.

 

Kromě toho jsou přimíchávány také následující vybrané koenzymy:

koenzym Q10, skupina vitaminu B, L-karnitin, který je známý jako materiály spalující tuky, a fytochemické materiály, jako je hydroxyprokain, vitamin C atd.

 


 

Jedná se o profesionální doplněk výživy pro podporu tvarování postavy.

 


 

Dále produkt obsahuje koenzym q10, vitamíny skupiny B, vitamín C, 16 druhů aminokyselin a L-karnitin, látku příbuznou vitamínům B, která je známá svými vlastnostmi při spalování tuků.

 

Napomáhá cirkulaci celých cév a krve.

 

Heat Enzyme ( teplo ) vzniká biologicky fermentací, vaše tělo je schopno toto teplo absorbovat, místo aby se mu bránilo, což mu umožňuje proniknout do vašeho jádra, nabíjet vaše základní orgány a stimulovat hojení zevnitř. A samozřejmě enzymy a probiotika pomáhají aktivovat váš metabolismus a napomáhají trávení.

Snížení napětí a stresu, protože Heat Enzyme vyrovná chemii těla a nervový systém, stimuluje produkci serotoninu a melatoninu a podporuje lepší spánek.

 

Heat Enzyme Pro je vhodný pro ty, kteří vedou sedavý způsob života, chcejí zhubnout bez újmy na zdraví, chcejí zvýšit efektivitu cvičení, chybí vám čerstvá zelenina a ovoce, chcete zlepšit metabolismus, zažíváte neustálý pocit hladu. Pro ty, kteří často špatně spí, jsou neklidní či úzkostní. Lidé s nízkou tělesnou teplotou, neboli nachlazení, mají studené nohy a ruce. Zvláště vhodný pro ty, kteří se věnují kulturistice a sportu, s touhou spálit přebytečnou energii bude Heat Enzyme skvělým pomocníkem. Snižuje otoky odstraněním přebytečných tekutin.

 

Zlepšuje trávení, obnovuje střevní mikroflóru, urychluje metabolické procesy, odstraňuje toxiny a z těla, stimuluje spalování tuků, snižuje chuť k jídlu, zlepšuje stav pokožky, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

 

 

Bez umělých aromat, barviv, syntetických sladidel a cukru.

Výrobek prošel všemi potřebnými klinickými testy a má certifikáty kvality a bezpečnosti.

 

Jak používat:

Doporučuje se užívat 1-3 sáčky denně.

Obsah sáčku vsypte do úst a pomalu rozpouštějte v ústech. Pocítíte jemné teplo.

 

Objem: 30 sáčků po 1g

 

Skladování: do 25 °C, bez přístupu slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Složení:

vegetable fermented liquid powder (onion starch (made in Japan), raw sugar, cabbage, white vegetables, komatsuna, celery, shamrock, spinach, parsley, onion, nira, wakegi, fuki, lettuce, chisha, spring chrysanthemum, carrot, radish, gobo, rencon, ginger, onion, garlic, myoga, turnip, udo, asparagus, bamboo shoots, moyashi, zenmai, warabi, eggplant, pepper, tomato, cucumber, watermelon, pineapple, banana, okura, uri, pumpkin, tugan, apple , Prune, Summer Orange, Hassaku, Yokan, Satsuma Mandarin, Daidai, Yuzu, Broccoli Cauliflower, Shiitake Mushroom, Enokitake, Hatsutake, Hiratake, Kikurage, Turnip, Hijiki), Corn Starch, Coenzyme Q10, Trine Dextrin Extract, Wheat Gliadin, melon concentrate) / flavor, cyclic oligosaccharide, L-carnitine tartrate, vitamin C, spice extract, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B6 (including some wheat,apples and bananas)

 

„Pro Labo Concept“ je vysoce kvalitní značka Inner Beauty pro globální trh od „Esthe Pro Labo“, která je průkopníkem a je známá svými ohromujícími úspěchy v japonském kosmetickém průmyslu, odvětví kosmetických profesionálů.

V Japonsku je „Esthe Pro Labo“ prvotřídní značka Inner Beauty, která je zasloužená a vysoce důvěryhodná celebritami, modelkami, špičkovými herci, profesionálními sportovci a mnoha dalšími lidmi, kteří dbají na krásu a zdraví.

 

Přijímejte prospěšné látky a vylučujte ty škodlivé, tzv „ IN-OUT KRÁSA“

Zdravotní metoda „příjmu (IN)“ a „vylučování (OUT)“, která vrátí vašemu tělu původní krásu.

 

Proč nemoci neustupují, i když lékařské technologie postupují? Důvodem je, že příčiny těchto onemocnění spočívají ve stravě. To je důvod, proč jako značka vnitřní krásy doufáme, že přispějeme k prodloužení zdravé délky života lidských bytostí tím, že snížíme nemoci z potravinových zdrojů tím, že poskytneme tělu a střevům pozitivní látky, fermentované patentované antioxidační nápoje, jelly tyčinky s proteoglykanami a nebo produkty pomáhající obnově buněčné DNA.

 


 

Prioritou dosažení skutečného zdraví a krásy je vyčistit "půdu", naše střevo.

  


 

 

K tomu musíme přijímat živiny a zcela vyloučit škodlivé látky, totiž dosáhnout „úplného trávení“. Pouze úplným trávením může střevo plně plnit své původní funkce "IN-OUT" a pro nás bude zdravotní metodou v éře sytosti.

 

Věříme, že žádná krása neexistuje bez zdraví. Je to 60 bilionů buněk, které tvoří naše zdraví, a hlavní zdroj těchto buněk lze vystopovat až k „POTRAVĚ“.

Zkoumali jsme a studovali zdravotní problémy způsobené potravinářskými aditivy, zbytkovými pesticidy, škodlivými kovy a nadměrnou stravou, se kterými je člověk konfrontován.

 

Naše pečlivě prověřené „výživové a funkční materiály“ mají uživatele uklidnit.

Nashromáždili jsme různé druhy bezpečnostních dat v procesu našeho výzkumu a vývoje produktů.

Náš proces shromažďování dat vede trendy nejen v kosmetickém průmyslu, ale také v profesionálním sportovním a lékařském průmyslu.

 

Nyní jsou naše produkty v Japonsku představeny více než 12 000 firmám, jako jsou kosmetické salony, tréninkové tělocvičny, lékařské kliniky, kadeřnictví a další.

 

A nutnost „vnitřní krásy“ prostřednictvím stravování, která vede ke „zdravé kráse“ zevnitř, je nyní požadována nejen v Japonsku, ale i ve světě.

Věříme, že naším posláním je přispívat ke zdravé kráse světa, prostřednictvím navrhování našich produktů „Pro Lab Concept“.

 


 

Budeme i nadále obhajovat důležitost „vnitřní krásy“ pro svět a přispívat k prodloužení průměrné délky zdravého života.

 

Naše definice „vnitřní krásy“ je heslo:  Jste to, co jíte.

 


 

 

„Krása založená na zdraví“, které lze dosáhnout pouze vyváženou stravou, dostatečným výběrem doplňků stravy a jednou za čas enzymovým půstem.

 

Řízením „Dobrý příjem (IN)“ a „Špatný výdej (OUT)“ se snažíme zlepšit prostředí střev a zlepšit stravovací návyky a usilovat o zdraví a krásu zevnitř těla.