Neohodnoceno

Thesera BBAERA

Doplněk stravy s přírodními extrakty - pro maximální podporu metabolismu!

Skladem (>5 ks)
Kód: 1234
Značka: Thesera
6 500 Kč 5 371,90 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ produktu: Výživové doplňky
Thesera:

BBAERA je doslova nabitá aktivními látkami. Obsahuje velmi pestré spektrum extraktů z bylin a z ovoce. Vše je navržené tak, aby se jednotlivé složky synergicky doplňovaly, aby jedna podporovala druhou. Cíl je maximum účinku.

Aloe vera podporuje detoxikaci organismu, je to významný antoxidant. Podporuje vylučování a pročištění těla. Zelený čaj je do BBAERY přidáván kvůli svému účinku na metabolismus. Podporuje střevní mikrobiom a fyziologickou hladinu krevního cukru (glukózy). Stejně tak i zinek podporuje „normální“, zdravý metabolismus sacharidů. *Riboflavin a thiamin podporuje fyziologický energetcký metabolismus.

Všechny složky BBAERY spolu skvěle „ladí“ pro dosažení svého cíle - tím je podpora metabolismu cukrů a vylučování.

Dávkování: užívejte 2 tablety současně, a to jednou denně. Pozor, BBAERU užívejte vždy po jídle! Souvisí to s obsahem aktvních látek – některé mohou dráždit prázdný žaludek. Zapijte libovolnou nealkoholickou tekutinou (200-400 ml).

 

BBAERA 2. je druhá část BBAERY koncipovaná tak, aby se obě části maximálně doplňovaly. Obsahuje psyllium, které podporuje zdraví a normální fungování naší trávicí soustavy a zejména pak motilitu (pohyb) našich střev. Při kontaktu s tekutinou zvětšuje až 40násobně svůj aktivní povrch a tím usnadňuje a urychluje pohyb střevního obsahu z těla ven.

Navíc směs obsahuje „potravu“ pro střevní probiotické bakterie - tou je probiotikum fruktooligosacharidy. Extrakt z bylinky používané hojně v tradiční ajurvédské medicíně Coleus forskohlii. Podporuje metabolismus tuků a tím pomáhá kontrole tělesné hmotnosti. Přidání tohoto extraktu k psylliu a enzymům je velmi inovativní nápad, jak maximálně podpořit funkčnost tohoto přípravku. A poslední funkční složka, Spirulina, je velmi aktivní tím, že napomáhá správné hladině cukru v krvi, podporuje normální glykémii.

Dávkování: BBARA druhá část má příjemnou chuť pomeranče, aniž by obsahovala aromata. Jedno balení denně vždy před konzumací jídla.

Roztrhněte obal sáčku a smíchejte jej se 150-200 ml vody. Další půlhodinu po konzumaci vypijte minimálně 300 ml vody, bylinného čaje či ředěného džusu. Pokud nebudete mít dostatečný přístup tekutin během první půlhodiny po konzumaci, přípravek nebude fungovat tak, jak má.

 

 

Thesera BBAERA