Tekuté nitě Thesera

Představujeme vám unikátní ošetření neinvazivní metodou liftingové nitě, které se zapracují až do podkoží bez jehel!

Banner loga 3

Školení salonní péče korejské kosmetiky Thesera i s produkty pro domácí péči
Krátce bychom se vám chtěly představit. Hlavní team tvořím já, majitelka a jednatelka společnosti by Femme, Hana Olscher a má kolegyně, hlavní kosmetička a lektorka, Marcela Beranová. Obě působíme na kosmetickém trhu téměř 30let. Rukama nám prošla spousta značek i salonních ošetření, nicméně až dnes máme pocit, že jsme našly to, co funguje a dokáže lidem pomoci. Za tuto dobu jsme vybudovaly úspěšnou síť kosmetických salonů v ČR, SK a v Rakousku, ať již vlastních, či našich partnerských míst, které nabízí salónní ošetření a produkty, jež dovážíme a jsme jejich výhradním distributorem.

Jako první jsme dokázaly získat výhradní zastoupení pro český, slovenský i rakouský trh, na ošetření BB Glow a v roce 2020 výhradní zastoupení značky Miracle tox, Thesera a Mimi Luzon. Věříme, že to, kde jsme dnes a co se nám podařilo vybudovat, je díky tomu, že se nepřestáváme snažit pracovat na sobě, vybírat to nejlepší na trhu a chovat se ke všem kolem nás s úctou a pokorou. To nejlepší je tu pro všechny! Jen je potřeba nepřestávat věřit a hledat cestu..

I vám se tedy budeme snažit najít cestu ke zdokonalení se a touto formou dělat naše klienty maximálně spokojené a šťastné, protože pohled do zrcadla je pro spoustu z nás hodně důležitý a s psychikou dokáže neuvěřitelné věci.

Pro spolupráci si vybíráme partnery, jež májí zájem o dlouhodobé partnerství
Pokud hledáte pro svůj salon něco jedinečného nabízíme vám ve spolupráci s Miracle Tox a Customer Service Excelance Academy profesionální zaškolení. S ohledem na předchozí 2 roky, které změnily chování nás všech, jsme se rozhodly, že ŠKOLENÍ pro vás zajistíme NOVOU formou a to, formou videa v profesionální kvalitě, včetně školicích materiálů. Video budete mít v této formě přístupné "navždy" a kdykoliv, kdy se budete chtít znovu podívat na průběh ošetření, jednotlivé kroky, masáž, aplikaci produktů či si poslechnout znovu nezbytné průvodní informace.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________

 


Školení probíhá buď online formou nebo individuálně v pražském saloně byFemme

 

- součástí Online školení je video, které vás provází kompletním ošetřením a ukázkou produktů pro salonní i domácí použití + dostáváte při první objednávce zboží (po školení) dárek formou produktů.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________

 


Thesera představuje formu liftingu pomocí tekutých nití. Pro začátek je vhodné si nejdříve definovat základní pojmy. Je třeba si totiž uvědomit, že lze používat vlákna syntetická (umělá) a přírodní, což jsou materiály tzv. tekutých nití, které jsou pomocí konkrétních cest aplikovány do hlubších vrstev pokožky.Cesta aplikace může být invazivní a neinvazivní. Pokud je řeč o umělých materiálech v rámci tekutého liftingu, jde o vstřebatelný materiál, který se používá kromě kosmetických indikací i v medicíně, zejména v chirurgii a estetické dermatologii - polydioxanon. Dle klasických učebnicových definic, jak již bylo naznačeno výše, se vstřebatelné materiály se dělí na přírodní a syntetická. Přírodní jsou typické tím, že kolem tohoto materiálu vzniká s výjimkou chitosanu různě vyjádřená zánětlivá reakce, protože dochází k enzymatickému rozkladu materiálů tekuté nitě. Enzymy jsou dráždivé a mnohé z nich zánět vyvolávají.

Důležité rovněž je, že materiál vláken tekuté nitě pleť fyzicky napíná a i tímto je podpořena její pružnost. Problematické partie, například v oblasti typických mimických vrásek, jsou nadzvedávány a celkový vzhled pleti je tím pádem mladší, poněvadž jsou to právě určité mimické vrásky, které determinují v očích druhých biologické stáří jak samotné pleti, tak logicky i organismu.

Závěrem je třeba napsat, že kromě liftingového efektu, který obecně zajišťují tekuté nitě, je u Thesery velmi důležité i to, že receptura jmenovaných produktů obsahuje i mnoho zklidňujících a regeneračních složek, které neutralizují případnou přecitlivělost na užitou technologii. Kromě liftingového efektu je tedy výstupem této technologie i prevence v rámci zevního stárnutí pleti.

Kontakt na hlavní trenérku:
Marcela Beranová - 775 225 120